Home Blockchain Elrond (ERD) Test Ağını Kesebilene 40.000 Dolar Ödül Ortaya Koydu

Elrond (ERD) Test Ağını Kesebilene 40.000 Dolar Ödül Ortaya Koydu

0
Elrond (ERD) Test Ağını Kesebilene 40.000 Dolar Ödül Ortaya Koydu

Elrond stres testi, ağın lansmanından önce stres testine katılımı teşvik etmek için 40.000 dolarlık bir ödül mekanizması kullanılıyor.

Elrond (ERD) blockchain ağı, ağın ana ağı piyasaya sürülmeden önce hazırlıklarını tamamlıyor. Ana ağ, blockchain’in test ağı 15 gün boyunca herhangi bir kesinti olmadan çevrimiçi kaldığında başlatılacaktır.

Elrond (ERD) Nedir?

Elrond Network; ERD yüksek ölçeklenebilirliğe sahip, güvenli bir proof of stake ve sharding altyapı olan blockzincir projesi diye tanımlanabilir. ERD‘nin aktif ticareti Binance IEO’su olarak faaliyete girmiş olsa bile 2 yıl önce geliştirilen bir projedir.

Elrond Hack ve Saldırılara İzin Veriyor

Blockchain ağı, bilgisayar korsanlarını stres testi sırasında ağa saldırmaya davet etti. CEO Beniamin Mincu’ya göre, katılımcıların ağı kesecek ve her başarılı girişimde ödüllendirilecek bütün saldırı ve hacklere izin veriyor.

Katılımcıların DDoS saldırılarını , sistemi kırma, para çalma, çift harcama, yeni para basma ve diğer benzer saldırıları denemelerine izin veriyor.

ERD Ağı, stres testini toplumun üyeleri arasında bir yarışma olarak yürütüyor ve etkinliği “Düğümler Savaşı: Onchained” olarak adlandırdı.

Elrond stres testi, blok zincirinin performansını gösterecek çok sayıda ağ aktivitesini içerir. Test ağı, birden çok ağ yeniden başlatma, hardforks ve iki gizli olay gerçekleştirir. Elrond Test ağının amacı, ağdaki hataları gidermek ve düzeltmektir.

Elrond Katılım Ödülü

Ekip, Elrond test ağına katılan kullanıcılara verilecek 40.000 dolarlık bir ödül kampanyası belirledi. Blockchain’in yerel kripto para birimi olan ERD tokenlerine katılanlara 20.000 dolar verilecek . Kalan 20.000 dolar, düğüm operatörlerine gelecek yıl ana ağ bahisleri olarak verilecek.

Katılımcılar düğüm performansını koruyarak, hedefleri tamamlayarak ve blockchain ağındaki hataları bildirerek ödüllerini artırabilirler. “Düğümler Savaşı: Onchained”, ağın ana ağı açılmadan önce kullanıcılara blok zincirinin özelliklerini keşfetmeleri için verilen son fırsattır.

Elrond (ERD) Fiyatı: 1 Elrond (ERD) Kaç TL?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here