Akıllı Pazarlama Simgesi, Blok Zinciri Pazarlama ile ilgili ortak algıları değiştiriyor

İnsanların dijital reklam kullanımı çarpıcı biçimde değişti; Blockchain teknolojisi sayesinde pazarlama sektörü yeni bir devrim yaşadı. Bu yeni değişiklik ile pazarlama, firmaların verdiği ürünler açısından daha fazla şeffaflık ve özgünlüğe kavuşacak ve bireyler, ürünün organik olarak nasıl büyüdüğünü veya büyümediğini gözlemleyebilecek. 

Bunun yanı sıra 2021 yılı, insanların nihayet yararlandığı birçok yeni özellik ve öğe getirdi. Akıllı Pazarlama Token platformu, örneğin, herkes sayısallaştırma sürecine katılma izin vererek bu alandaki mevcut zorlukları hafifletmek amacı Başlangıç Para Teklifleri (ICO) aracılığıyla para yükselten bir yapıya sahiptir.

SMT Ekosistemi nasıl çalışır?

Smart Marketing Token, ekosistemleri aracılığıyla pazarlama endüstrisinde sunulan hizmetler açısından bireylerin bakış açılarını değiştirecek yeni yollar sunar. 

Hizmetler, ICO, IDO ve IEO için promosyon hizmetleri için sabit ücret promosyonları yoluyla STC Ekosisteminde finanse edilen toplam net kârın %3’üne mal olacak. SMT, tüm ICO Launchpad’lerine ev sahipliği yapacak olan STC’yi (Öğrenci Para Terminali) tanıtacak. 

Akıllı Pazarlama Simgesi platformu, kullanıcılarına becerilerini değiştirmelerine ve pazarlama uzmanlarından öğrenmelerine olanak tanıyan bir Eğitim Hizmeti sunacaktır.

Kullanıcılar, SMT Hizmetleri bölümünü kullanarak 7/24 serbest çalışanlardan pazarlama hizmetlerini otomatik olarak satın alabilirler. Ayrıca platform, B2B müşterilerinden kazanılan fonların bir kısmı kullanılarak gerçekleştirilecek ve SMT token staker’ları aracılığıyla dağıtılacak olan geri satın alma ve stake programı dahil olmak üzere Staking hizmetleri sunmaktadır. 

Smart Marketing Token platformu, Avrupa Birliği standartlarına bağlı kalarak tüketicilerine şeffaflık ve meşruiyet sağlamak için oluşturulmuştur. Müşteriler, yalnızca güvenilir girişimlerin teşvik edilmesini sağlamak için taranacak ve analiz edilecektir.

Akıllı Pazarlama Simgesi Platformu 

Akıllı Pazarlama Simgesi platformu, türünün ilk örneği bir simgeleştirilmiş pazarlama ajansıdır. Fayda belirteçlerinin amacı, pazarlama ve reklam hizmetlerini merkezden uzaklaştırmaktır. Platform, Ethereum ağı üzerine kuruludur ve ajansın hizmetleri ile müşterileri arasındaki iletişimi teşvik ederek başarılı bir pazarlama stratejisi sağlar. 

SMT platformu, blok zinciri tabanlı girişimler ve tokenize edilmiş başlangıçlar için B2B hizmetleri hazırlayan yenilikçi pazarlama ajansı olacak. Bireyler, pazarlama hizmetlerinden yararlanmak için doğrudan desteklenen bir borsadan SMT satın almalı ve Akıllı Pazarlama Ajansına aktarmalıdır.

SMT Token 

Platformun en iyi özelliği, 2 Ağustos 2021’de başlayan ICO’larını başlatmaları ve topluluk üyelerinin ve genel halkın SMT jetonları satın almasına izin vermesidir. ICO’ları Ekim 2021’in sonuna kadar devam edecek ve 100 aşamaya bölünecek. 

Her fazın 20.000$’lık bir hedef tavanı vardır ve bu, SMT değerinde %1’lik bir artışa neden olacaktır. Şu anda, 2 milyon dolarlık bir sabit sınıra ulaştılar ve bu dönüm noktasına giden yolun üçte birinden fazlası olan 700.000 dolar biriktirdiler. 

Toplam 10 milyon yakılabilir jeton kaynağına sahipler. İlk lansman fiyatı 1 dolardı. ICO katılımcıları, Kredi Kartlarını, Coinbase veya MetaMask Cüzdanlarını kullanarak Smart Marketing Token web sitesinde SMT’yi satın alabilir.

Bunun yanı sıra Student Coin, Lean Management Token (LEAN), Coinranking, Dextools ve son olarak Coincodex gibi çeşitli platformlarla birçok ortaklık kurdular.

Bireyler evrimlerini görmek için sosyal medya platformlarına bakabilir ve web sitelerine erişebilir: Facebook, Twitter, Telegram, SMT web sitesi.

 

Pazarlama alanını değiştirecek en devrimci platformun bir parçası olmaya hazırlanın.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
20,341.00 $
20,341.00 $
1.72%
ethereumEthereum
1,167.77 $
1,167.77 $
3.49%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.24%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.29%
bnbBNB
236.83 $
236.83 $
1.78%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.23%
xrpXRP
0.330396 $
0.330396 $
2.1%
cardanoCardano
0.465166 $
0.465166 $
1.82%
solanaSolana
36.65 $
36.65 $
2.53%
dogecoinDogecoin
0.068223 $
0.068223 $
1.08%

Benzer Haberler