Home Bitcoin (BTC) Haberleri Yeni JPmorgan Bitcoin Raporu, Rapor Marketteki Fırsatları da Özetlemekte

Yeni JPmorgan Bitcoin Raporu, Rapor Marketteki Fırsatları da Özetlemekte

0
Yeni JPmorgan Bitcoin Raporu, Rapor Marketteki Fırsatları da Özetlemekte

Bu JPmorgan rapor hesabında minimum 10 milyon Dolar tutan özel bankacılık müşterilerine özel fırsatları bildirmek için yazılmıştır.

Rapor Coingecko tarafından elde edilmiştir. Rapor da Bitcoin‘in gerçek değerini ölçmek için üç farklı yol kullanılmaktadır.

İlk yol, Bitcoin değerinin kullanıcı sayısının karesiyle bir doğru orantı göstermektedir. Bir Metcalfe yasası versiyonudur. JPmorgan’ın metcalfe yasasının uygulanması üzerinde Bitcoin değerinin 21,667$ olacağını göstermektedir.

JPmorgan Bitcoin’in 21 milyonluk arzını altınla karşılaştırarak Bitcoin’in değerini belirler. Bu yolla hesaplarınınca bir Bitcoin değeri 540,814$ çıkmaktadır. Küresel yatırım bankası tüm paraların küresel değerini BTC’ye uygulayarak BTC’nin 1,9 milyon dolar olacağını söylüyor.

JPmorgan Bitcoin ve altın arasında yapılan kıyaslamaları küçümsediğini söyledi.

Ocak ayında, bankacılık devinin Varlıklar Arası Strateji ekibi, yatırımcıların Bitcoin’i düşünmesi için üç farklı neden sundu . Bunlar, genel olarak uygun piyasa koşullarını, tahvillerin ve diğer geleneksel korumaların azalan getirilerini ve Bitcoin’nin farklı kullanım platformunu içeriyor.

JPmorgan’ın kriptoya ilgisi sadece Bitcoin ile değil. Şubat ayında, hem JPMorgan hem de Goldman Sachs’ın , İsviçre Menkul Kıymetler Borsası’nda ADOT: SW kısaltması altında işlem gören 21Shares Polkadot ETP’sine işlem yaptığı görüldü.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here