Home Bitcoin (BTC) Haberleri XRP’den Bitcoin’ide Eklemeyi Düşünüyor Flare Networks

XRP’den Bitcoin’ide Eklemeyi Düşünüyor Flare Networks

0
XRP’den Bitcoin’ide Eklemeyi Düşünüyor Flare Networks

Flare Networks, protokolünün Bitcoin’e akıllı sözleşme işlevselliği getirebileceğini iddia ederek projenin özeliklerinin kapsamını tanımlıyor.

Flare’nin kurucu ortağı Hugo Philion, Real Vision’ın ev sahipliği yaptığı yakın tarihli bir röportajda , XRP’den sonra projelerinin potansiyel olarak Bitcoin blok zincirine akıllı sözleşme yetenekleri getirebileceğini söylüyor.

“XRP gibi diğer ağlara, potansiyel olarak bir gün Bitcoin, potansiyel olarak diğer ağlara fayda sağlama konusunda yardımcı programa dayalı bir ağız. Herhangi bir varlık temsil edilebilir, herhangi bir blok zinciri varlığı Flare’da temsil edilebilir. Mesele şu ki, evet, her katılımcı için yardımcı programın nasıl çalıştığı ve neden katılmaları gerektiği konusunda çok güçlü bir fikir ortaya koymaya çalışıyoruz. “

Flare Networks, XRP ve Litecoin (LTC) ile başlayıp muhtemelen kripto’nun kendisine dağıtılmış finans (DeFi) ve akıllı sözleşmeleri blok zincir ağlarına getirebilecek yeni, ölçeklenebilir ve güvenli bir blok zinciri ağı olmayı hedefliyor .

Kurucu ortak, Flare’u yeni ağlarla entegre etme sürecinin, projenin tamamen merkezi olmayan bir yapıya sahip olmayı ve yönetişim Spark tokeninin yardımcı programı korumasını amaçladığı için kurulması zaman alan bir süreç olduğunu ekliyor.

Phillion, ekibin ekosistemini büyütmeyi planladığını ve aynı zamanda dikkatle bir değer ağına doğru büyümeyi planladığını söylüyor.

“Flare bir ağ oluşturmaktır. Sonra bir ağ oluşturduğunda, o ağın bir temeli olur. O noktadan sonra her şey için bir yönetişim süreci var. Flare, yönetişim bir ağ oluşturmadan sürekli olarak yeni şeyler eklemeyecektir. Çünkü özellikle yapamayız. Bu böyle yürümez. Merkezi olmayan bir ağ olmalı. Yönetişimi olmalı ve ayrıca bir vakıf olarak yapamayız ve hatta sponsor olarak, potansiyel olarak ilişkili ticari varlık olarak, ağ için hiçbir şey yapmayı taahhüt edemeyiz. Çünkü birçok farklı soğuk vakası gördüğünüz gibi, inşa etmeye karşı herhangi bir sorumluluğumuz olduğuna dair hiçbir taahhütte bulunmuyoruz.

Bu bir menkul kıymet değil, sen bir hisse senedini almayacaksınız ve biz buna değer sağlamayacağız. Bir ağ kuruyoruz. Bir otomat gibi çalışacak ve umarım fayda sağlar ve etrafındaki bir ekosistemi boğar. “

Bu yılın başlarında, Flare, uygun XRP sahiplerine yönelik Spark token airdropuna ek olarak, uygun Litecoin sahipleri için de bir airdrop gerçekleştireceğini duyurdu.

Flare, 2021’in 2. çeyreğinde piyasaya sürülecek ve Spark tokenini lansman öncesinde airdrop için hak kazanan Litecoin sahiplerine airdrop yapacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here