Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ürkütücü Tablo Bitcoin 3800$’ı Görecek Mi?

Ürkütücü Tablo Bitcoin 3800$’ı Görecek Mi?

0
Ürkütücü Tablo Bitcoin 3800$’ı Görecek Mi?

Son birkaç hafta içinde, Bitcoin yatırımcıları kripto piyasasının dibe çökmüş olup olmadığına göre ikiye bölünmüş durumda. İlginçtir, birçoğu hayır dedi, sadece koronavirüs krizinin ne kadar süreceğini ve bu belirsizlik ve ekonomik zararın geleneksel piyasaları, özellikle de hisse senetlerini nasıl etkileyeceğini söylemediğini söyledi.

Buna Rağmen, Fenomen bir kripto tüccarı son zamanlarda görünüşte altta olduğunu doğrulayan çok tanıdık bir tablo paylaştı.

Karışık Grafik: Bitcoin Dibe Gidebilir Olabilir

Trader Coiner-Yadox kısa süre önce aşağıda görülen iki grafiği paylaştı ve son fiyat hareketinin, 2018’in sonlarında ve 2019’un başlarında görülen dip sürecine benzer bir şekilde benzediğini vurguladı: Grafiklerin her ikisi de dibe dikey bir düşüş gösteriyor, hemen sonrasında da ralli, sonra yeni bir boğa ivmesi başlatmak için çizilmiş bir yükselen üçgen.

Son fiyat hareketinin eksik olduğu tek şey, Bitcoin’in 2019’un başlarında yaptığı gibi yükselen üçgenden çıkmasıdır.

Böylece, bu karışık grafikte bir T’ye kadar takip eden BTC, önümüzdeki günlerde 8.000 doların üstünü görecek demek.

Önemli olarak, karışık grafiğin temeli ile mevcut fiyat eylemi arasında bazı önemli farklılıklar vardır. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, son dip, mevcut üç haftalık haftaya göre 140 gün sürdü ve Bitcoin’in son çöküşü, basit piyasa döngüleri yerine siyah bir kuğu olayından kaynaklandı

Kripto pazarının çöktüğü hissini destekleyen Bloomberg, geçen hafta sonunda Bitcoin’in yakın zamanda önemli bir teknik direncin üzerine çıktığını ve DVAN Alış ve Satış Basınç Göstergesinin “olumlu bir sapma ve satın alma sinyali” yazdırmasına izin verdiğini bildirdi.

Bu sinyal en son Ocak ayının başlangıcındaydı, BTC Şubat ortasına kadar% 50’lik güçlü bir ralliye başlamadan 10.500 $ ‘a çıktı.

Bazıları Farklılaşır
Mümkün olmasına rağmen, bu fraktal üzerine soğuk su atmış olan ve çizelgelerde “V şeklinde” bir iyileşme yaratacak olanlar var.

NewsBTC’den önceki raporlara göre, Bitcoin’in çizelgesine Elliot Wave analizi perspektifinden bakarken, tüccar Akıllı Yüklenici düşüşe devam ettiğini düşünüyor:

BTC’yi burada sayabileceğiniz birçok farklı yol var: ya wxy, daha büyük üçgen, daha büyük düz, çok emin değilim, ortaya çıkan tek şey 3 dalga hareketi ve eksiklik serisidir. 5 dalga motifleri. [F] ya da bu nedenle, dibe çağırmak için henüz çok erken. ”

Duyarlılığı, Bitcoin’in azalan hacim konusundaki son mitinginin “düzeltici” göründüğünü açıklayan diğer Elliot Wave odaklı analistler tarafından desteklendi.

Akıllı Yüklenici, 2018’de Bitcoin’in 3.200 $ altını altı ay önceden çağırdığı biliniyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here