Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ünlü Yatırımcı Henrik Zeberg Bitcoin Fiyatının 1700 Dolar Olabileceğini Söyledi

Ünlü Yatırımcı Henrik Zeberg Bitcoin Fiyatının 1700 Dolar Olabileceğini Söyledi

0
Ünlü Yatırımcı Henrik Zeberg Bitcoin Fiyatının 1700 Dolar Olabileceğini Söyledi

Ünlü Yatırımcı Henrik Zeberg’e göre Bitcoin fiyatı 1.700 $ seviyesine hızlı bir düşüş için eğilim göstermektedir.

Ünlü yatırımcı Henrik Zeberg tarafından atılan son tweet , makro iktisatçı ve yatırımcı Henrik Zeberg Bitcoin fiyat Temmuz ayına Bitcoin fiyatının $ 1,760 seviyesine düşmek için hazırlandığını söylüyor. Bu eğer doğru olursa yatırımcılar gelecek için Bitcoin toplamaya başlarlar.

Yukarda attığı grafikte yatırımcı Zeberg’e göre şuanda önemli bir kırılım noktasında olduğunu ve bı krılım gerçekleştiğinde Bitcoin fiyatının 1700 Dolara düşeceğini söylüyor.

Bitcoin Yükseliş Trendi Tehlikede

Kripto para piyasası geçen haftayı düşüş eğiliminde geçirdi ve Bitcoin fiyatı 9000 Dolaraltında tekrar BTC fiyatı 9000 dolarlık direnci kırmak için uğraş veriyor.

Şuadan yazım sırasında Bitcoin 9000 Dolarlık direnci geçmeye uğraşıyor fakat pek başarılı olduğu söylenemez eğer kırılım aşağı doğru gerçekleşirse Bitcoin yükseliş trendinin sona ereceğini düşünüyoruz.

Kitco piyasa analisti Jim Wyckoff günlük grafikte Bitcoin fiyatının yukarı trendi yukarıda belirtilen düzeltme sonrası ‘tehlikede’ olduğunu kaydetti. Bu nedenle, alıcıların başka bir gerilemeyi önlemek için adım atmaları için tam zamanı. 

Glassnode verilerine göre, BTC fiyatının kırılganlığı, ağın kötüleşen temelleriyle birleştiğinde, başka bir ayı döngüsünün başladığını gösterebilir .  

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here