Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ünlü Kripto Firması CEO’su Mike Novogratz 2021 Yıl Sonu İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Arttırdı

Ünlü Kripto Firması CEO’su Mike Novogratz 2021 Yıl Sonu İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Arttırdı

0
Ünlü Kripto Firması CEO’su Mike Novogratz 2021 Yıl Sonu İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Arttırdı

Kripto yönetimi firması Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin için fiyat tahminini inanılmaz bir şekilde arttırdı.

Bloomberg Technology röportajında ​​Novogratz, büyük kurumsal firmaların Bitcoin’e olan ilgisine bizzat kendim şahit oluyorum dedi. Ve Bitcoin fiyat tahminimi daha ileriye taşıyorum 2021 yıl sonu için.

Ve sözlerine ekleyerek devam etti:

”Bir grup yatırımcıyı birbiri ardına görmeye başladık. Square ve MicroStrategy ve Tesla ile şirketlerdi. 

Mass Financial ve diğerleri ile sigorta şirketleriydi. Yüksek net değere sahip bireyler. ETF’ler (borsa yatırım fonları).

Birdenbire, Bitcoin satın almanın biraz saçma veya riskli olduğu bir dünyadan, portföyünüzün bu kısmının merkez bankalarının para basan bir dünyasında bulunmamasının riskli olduğu bir dünyadan gittik. 

Galaxy’deki işimiz hızla büyüyor. Ya anlamak ya da katılmak isteyen tüm kurumsal hesapları kapsayacak kadar hızlı satıcı işe alamayız. “

Mike Novogratz Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

Daha fazla kurumsal firmalar Bitcoin’i benimsedikçe, BTC’nin fiyatının iki katından fazla olacağını ve Mike Novogratz, 2021’in sonunda Bitcoin fiyatının 100.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

“Bu 50.000 $ ‘lık alanda biraz konsolide edeceğimizi hissettiriyor, 42.000 $ ile 60.000 $ arasında yakalandık ama sonra bir sonraki büyük etap 100.000 $’ a çıkıyor ve bu beni hiç şaşırtmayacaktır. yıl sonuna kadar kesinlikle yüz. “

Kasım 2020’de Mike Novogratz , Bitcoin fiyatının önce 20.000 $, ardından 65.000 $ ‘a ulaşacağını tahmin etti. 

Bitcoin savunucusunun en yeni projeksiyonu, önde gelen kripto para birimi şu anda BTC fiyatı 45.500 $ civarında işlem gördüğü için yaklaşık % 120’lik bir artış potansiyeli sunuyor.

Novogratz, yaşlı yatırımcıların yakında Bitcoin devrimine gireceklerine inandığını da ekliyor.

Beni şaşırttığını biliyorsun. Kasım ayında nerede olduğumu bildiğinizi söylüyorum, ama gördüğüm evlat edinme şok edici ve bu sadece tahmin ettiğim gibi değil. 

Arkama bakıyorum, önümde ve tüm bu yeni projeleri görüyorum, varlık yönetimi işleri için ürün çıkaracak bankalar. 

Amerika’daki her büyük banka bir varlık yönetimi ürünü üzerinde çalışıyor ve bu yüzden baby boomers’a düşündüğümden daha erken gireceğiz. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here