Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ünlü Kripto Analisti Michaël Van De Poppe Bitcoin Yatırımcılarına Uyarılarda Bulunuyor

Ünlü Kripto Analisti Michaël Van De Poppe Bitcoin Yatırımcılarına Uyarılarda Bulunuyor

0
Ünlü Kripto Analisti Michaël Van De Poppe Bitcoin Yatırımcılarına Uyarılarda Bulunuyor

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin için düşüş tehlikesinin hala devam ettiğini ve aşağı doğru kırılımda savunmasız olduğunu uyarıyor.

Ünlü analist yaptığı oturumda zamanlamaya dikkat çekerek hala Bitcoin fiyatında düşüşün bitmediğini temkinli davranılması gerektiğini söylüyor. Ve sözlerine ekliyor;

“Hala bitirmedik mi? Henüz bitirdiğimizi sanmıyorum çünkü çok düzeltici hamleler yapabiliriz. Tarihsel olarak Mart, genel olarak kripto veya piyasalar için iyi bir dönem değildir.

Bu yüzden işimizin bittiğine inanmıyorum. Özellikle daha düşük zaman dilimlerinde olduğu gibi bu kadar sert bir düşüşün ardından gösterge şu anda düşüş gösteriyor, ancak daha yüksek zaman dilimlerinde hala iyi gidiyorsunuz. “

Bitcoin Hala Aşağıya Doğru Savunmasız

Van de Poppe, BTC fiyatının şu anda 50.000 dolar ila 52.000 dolar arasında net bir direnç bölgesi ile karşı karşıya olduğunu ve bazı alıcıların kaçırma korkusuyla şaşkına dönmesine neden olduğunu söyledi.

“Karşı karşıya kaldığı bazı direnç noktaları var. Şu anda birincisi, tüm bu blok ve şu anda bazı insanlar muhtemelen düzeltmeyle bittiğini ve piyasalara geri döndüğünü düşünecekler. “

Kısa vadede Bitcoin’in kırılganlığına rağmen analist, Bitcoin’in fiyatı 35.000 doların altına düşse bile ‘paniğe gerek olmadığını’ ekliyor .

“Piyasa yapısı hala iyi. Bitcoin fiyatı 35.000 $dolar ‘a düşse bile, dip ve zirveyi gördüğümüz için BTC’de bu tür düzeltmeler görmek çok doğal.

Genellikle bu düzeltmeler oldukça serttir ve piyasalar yukarı doğru hareket eder veya sürünür ve sonra düzeltmeler sadece tasfiyeler olur vb. Nedeniyle çok hızlı bir düşüştür. Ancak paniğe gerek yoktur ve aslında bu düşüşleri fırsata çevirmemiz gerektiğini daha yukarıya çıkmak için… ”

Van de Poppe, altcoinlerin, Nisan yaklaşırken toparlanmaya başlamadan önce önümüzdeki ayın çoğunda bir dizi işlem yapmasını bekliyor.

“… Mart için kripto paralaralarda sırada ne var. Bence biraz yan yana, sıkıcı bir dönem yaşayabiliriz.

Belki bazı altcoinler, bazıları iyi olduğu için sola ve sağa gidiyor… Kusama (KSM), Serum (SRM), Solana (SOL), iyi gidiyorlar. Ancak gerçek altcoin boğasının Mart sonunda gelmesini beklediğini söyledi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here