Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ünlü Analitist Bitcoin ve Kripto Paralardan Daha Mantıklı Yatırım Şuanda Yok

Ünlü Analitist Bitcoin ve Kripto Paralardan Daha Mantıklı Yatırım Şuanda Yok

0
Ünlü Analitist Bitcoin ve Kripto Paralardan Daha Mantıklı Yatırım Şuanda Yok

Bir Bitcoin analitistli ve internet aleminde makro gurusu olarak tanınan Raul Pal son zamanlarda Bitcoin ve kripto paralardan başka bir şeye yatırım yapmanın mantıksız gelmeye başladığını söyledi.

Ash Bennington ile Real Vision Finance üzerine yakın zamanda yaptığı bir konuşmada Pal, Bitcoin’in Fed’in bilançosuyla karşılaştırıldığında yasal bir uzun vadeli yükselişe tanık olan tek varlık Bitcoin’dir dedi.

Şu anda varlık fiyatlarının kilit paydasıdır. Dolar payda değildir. Fed bilançosunu kullanmalıyız. S & P’yi 2008’den beri Fed bilançosuna böldüğünüzde, S & P’ler, altının olduğu gibi, aralığın en üst noktası olan gayrimenkul gibi bir aralıkta işlem görüyor, hisse senetleri aralığın ortasındadır. Bilançonun büyümesini temelde dengeliyorlar. Açıkça Sürekli artan tek varlık Bitcoin’dir. “

— Raul Pal

Raul Pal, Bitcoin’e duyduğu sevgi ve heyacanın dayanılabilir olmadığını söylüyor. Bitcoin’in bütün diğer varlıklardan hızlı yükselmesi ve değer göstermesi diğer varlıklara yatırımın anlamsız olduğunu belirtiyor ve sözlerine şöyle devam ediyor.

“Buradaki nokta, dünyadaki her varlık sınıfından daha iyi performans göstermesidir. Yeni ve parlak olduğu için sevdiğim için değil, diğer her şeyi anlamsız gösterdiği için. Değere karşı büyüme umurumda değil. ‘Bakın, doğru zamanlamam olsaydı% 10’luk bir getiri var.’ Bitcoin alıp tutabiliyorum ve% 100 kazanabiliyorum ve bu neredeyse Mart ayının ortasına denk geliyor. Bu, ortaya koymaya çalıştığım şey. Kripto döngüsünün bu aşamasında, başka hiçbir şeyin önemi yok.

Raul Pal

Raoul neden faiz oranlarından bahsetmiyor? ‘ Çünkü açıkçası umurumda değil çünkü benim için hiç para üretmiyorlar. Tahvil piyasasını kısaltmak, Bitcoin’i elde tutmakla aynı getiri değildi. Dolar satın almak, aynı getiri değil. Bakır satın almak, aynı getiri değil. Petrol satın almak, aynı getiri değil. Nasdaq satın almak, aynı getiri değil. Hiçbir şey aynı getiriye sahip değil, o halde neden yapasın ki? “

Raul Pal

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here