Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ünlü Analistten Bitcoin Fiyat Tahmini BTC 40000 Dolar Olabilir

Ünlü Analistten Bitcoin Fiyat Tahmini BTC 40000 Dolar Olabilir

0
Ünlü Analistten Bitcoin Fiyat Tahmini BTC 40000 Dolar Olabilir
  • Bitcoin fiyat tahmini düşüş trendi yaşıyor.
  • Bitcoin fiyatı 14.345 dolar seviyesine ulaştı.
  • BTC holdinginin yıl sonuna kadar 40.000 $ ‘a ulaşması muhtemel

Bitcoin fiyatı 14.981 $ ‘a düşmeden önce 15.787 $’ a kadar yükseldi. Kripto para biriminin kralı büyük olasılıkla yeni zirveler görecek, ancak şimdilik, kralın ABD seçimleri sırasında yaşadığı dalgalanmalardan sonra gerçekçi rakamlara doğru ilerliyor.

Yazım sırasında, kripto para kralı 15.018.7 $ işaretiyle el değiştiriyor. Öte yandan, alım satım görünümü teknik sinyalleri sürekli olarak zayıf satın alma momentumu (17) ve daha da zayıf bir satış momentumu (3) gösterirken, 8 nötr kalır.

Hareketli ortalamalar güçlü bir satın alma ivmesine işaret ediyor ve 14895.44 dolar değerindeki Üstel hareketli ortalama satın almaya meyilli. Osilatörler, 70.75 nispi güç endeksi ile satışa meyilli zayıf bir satın alma yaklaşımı gösteriyor.

17 Hareketli Ortalama göstergesinden 14’ü alış sinyali verirken geri kalanı satışta. Benzer şekilde, 11 Osilatör göstergesinden 1’i bir satış sinyali verirken geri kalanı satın almaya meyillidir.

Bitcoin fiyat tahmini: Ne beklemeli?

Onun içinde Bitcoin fiyat tahmini , bir numaralı ticaret görünümü analisti WyckoffMode kuvvetle bina yukarı itme nedeniyle Bitcoin listelerinde yıl sonuna kadar büyük zamları öngörür. 

Yükselişin sona yaklaşacağını tahmin ediyor ve 7 Aralık’ta başlayan haftalık mum etrafında aşağı doğru bir döngü başlatıyor. 

Kripto para biriminin şu anda yaşadığı büyük baskı önümüzdeki haftanın sonunda sona erebilir, ancak analist haftalık zaman diliminde aşağı yönlü baskı oluşmasının muhtemel olduğunu belirtti.

Uzun pozisyonlar hakkında konuşan WyckoffMode, değerlendirdiği 7 Aralık 2020 mum hedefinin orta vadesi için bunu etiketledi. 

Analist, buradan uzun bir pozisyon açmak için uzun bir pozisyon için en uygun açıklığı anlamak için daha düşük zaman dilimlerini incelemenizi önerir. 

Şimdi resimde 30.000 dolarlık çubuğa dokunma olasılığı var. Bu yükseklik boyunca hareket eden analist, biraz zaman alabileceğini ve büyük olasılıkla 4 Ocak 2021 haftalık mumunda Noel Baba mitinginin ardından görülebileceğini tahmin ediyor. 

Bekle ve izle şu anda beyaz enerjinin haftalık, 9 Günlük ve 12 Günlük göstergelerin nasıl düştüğünü bilmek için eylem planıdır. 30 Kasım 2020’deki tükenme, haftalık mum başlangıcı, kripto para kralının fiyat kırılmasından ve aşağı doğru yolculuğundan oluşan haftalık mum tahmini olan 7 Aralık 2020’nin gerçekleşmesine neden olabilecek bir başka tahmin.

ABD seçimlerinin Bitcoin fiyat piyasası üzerindeki etkisini tartışan analist, durumu geçici bir panik olarak nitelendirdi çünkü Biden’in kripto para kralı üzerindeki kazanımının etkisi henüz bilinmedi. 

BTC seçimlerinin temel öneminin, demokratların teşvik paketinin cumhuriyetçiler tarafından önerilenler yerine çok büyük olması olduğuna dikkat çekti.

Ticaret görüşünün bir başka üst düzey analisti Marginbuu, kripto para kralı için 10.000 $ daha yüksek bir potansiyel öngörüyor ve BTC için yıl sonunun 40.000 $ ‘dan kapanabileceğini söylüyor. Mevcut senaryoyu analiz eden analist, 15.000 $ ‘ın üzerinde bir kapanış elde edilirse 20.000 $’ lık işaretlemenin sorunsuz bir hareket olacağını düşünüyor.

Kralın uzun vadeli piyasa pozisyonundan bahseden Marginbuu, BTC’nin önümüzdeki 2 yıl içinde Bitcoin Fiyatının 100.000 $ ‘a ulaşmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor. 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here