Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ünlü Analist Bitcoin Yorumu Yeni Bir Zirve Görebiliriz

Ünlü Analist Bitcoin Yorumu Yeni Bir Zirve Görebiliriz

0
Ünlü Analist Bitcoin Yorumu Yeni Bir Zirve Görebiliriz

Bitcoin (BTC) opsiyonları piyasada devam eden süreçlerle beraber kripto paraların eğilimlerini göstermektedir. Analistler bu veri üzerinden çoğu zaman hareket ederler.

Bitcoin (BTC) opsiyon piyasası istatistikleri, opsiyonların sona ermesiyle beraber Bitcoin fiyatının nihai sonuç vermesini sağlıyacaktır. Buda Bitcoin’nin yeni bir zirve yapma olasılığını göz önüne koymaktadır.

Bitcoin Yeni Zirve Olasılığı

Skew zincir üzerindeki analitik grup tarafından yayınlanan grafikler, Bitcoin (BTC) fiyatının önemli seviyelere ulaşma olasılığını ortaya koyuyor. BTC’nin yeni bir zirve yapma olasıklarınada bu grafiklerdeki rakamlar, Mayıs, Haziran, Eylül ve Aralık 2020 için Bitcoin (BTC) vadeli işlemleri için açılan pozisyonların analizine dayanmaktadır.

Bu grafiğe göre, pozisyonların sadece % 9’u Bitcoin’in (BTC) bu riskli dönem sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine yani yeni bir zirve olan (20.000 $) ulaşabileceğine inanan yatırımcılar tarafından açıldı.

Bitcoin’nin yeni bir ath yapması ve Bununla birlikte, 201’in 2. çeyreğinde, 2020’de ayılar için çok önemli olduğu kanıtlanan 10.000 dolarlık fiyat seviyesine Mayıs, Haziran, Eylül veya Aralık aylarında% 30 olasılıkla ulaşılabilir.

2018’de piyasaya sürülen Skew, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) türevleri ticaret piyasalarını takip ediyor.

Yeni Zirveye Giden Yol

Normal kripto ticareti alanlarında uzmanlaşmış birçok analist, Bitcoin (BTC)‘nin yeni bir zirve yapma olasılığının daha tam belirlenmemiş olduğunu ve heycanlamamız gerektiğini söylüyorlar.

Hollandalı tüccar ve analist Michael van de Poppe, 2023 veya 2024’e yeni bir ATH için ‘daha doğal’ bir hedef olarak davranılmasını tavsiye ediyor.

Ama diğer analist grupları ise Bitcoi’nin çalkantılı dönemi yeni zirveyle atlatacağına inanıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here