Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ünlü Analist Bitcoin Fiyatının 20 Bin Dolar Altına Düşebileceğini Söyledi

Ünlü Analist Bitcoin Fiyatının 20 Bin Dolar Altına Düşebileceğini Söyledi

0
Ünlü Analist Bitcoin Fiyatının 20 Bin Dolar Altına Düşebileceğini Söyledi

Bir Bitcoin fiyatının, 2017’nin rekor seviyesi olan 20.000 $ ‘ın altına düşebilir .

Yani, kripto para biriminin düşüş görünümünü klasik bir baş ve omuz modeline göre belirleyen sahte bir analiste göre. Çarşamba günü erken saatlerde BTC / USD, söz konusu ters çevirme göstergesini doğrulayan beş temel bileşenden dördünü boyadı. Ortası diğerlerinden daha büyük olan, sözde boyun çizgisi ile desteklenen üç tepe içeriyorlardı.

Analist, “30.000 $ ‘ın altına düşeceksek, önceki (boyun çizgisi) desteği direnişe dönüşecek […] H&S modelinin fiyat hedefine ulaşabiliriz, bu da fiyatı 20.000 $ seviyesinin altına çekebilir,” diye uyardı.

Bitcoin Direnç Ve Destekler

Açıklamalar, Bitcoin’in 36.000 $ ‘ın üzerindeki seans direnç alanından geri çekilmesinin ardından ortaya çıktı. Yatırımcılar kar alma senaryolarını değerlendirdikçe, Coinbase borsasında fiyat 32.309 $ ‘a kadar düştü.

Bu, Bitcoin’in zincir içi ölçümlerinde görülüyordu. Blockchain analitik firması CryptoQuant’ın CEO’su Ki-Young Ju, en son BTC / USD düzeltmesinin madencilerin varlıklarını terk etmesiyle aynı zamana denk geldiğini doğruladı . Bu arada, borsalar daha az stabilcoin depozitolarına tanık oldu ve Bitcoin tezgah üstü cüzdanlara akışı bu hafta boyunca yavaşladı.

BTC / USD’nin 32.000 $ ‘a düşmesinden hemen önce Bay Ju, “İkinci bir damping yapabiliriz” dedi.

Dünden beri hiçbir şey değişmedi.

Madenciler satıyor, önemli #stablecoin girişi yok, #Coinbase çıkışı yok ve dünden bu yana borsalara 15 bin $ BTC aktı.

İkinci bir hamle ile tekrar ellerindeki Bitcoin’leri borsalara aktarabilirler.

Desen Ve Zaman Dilimi

Ana akım tüccarlar ve analistler, anlamlı bir fiyat değişiminin daha kısa vadeli bir Baş ve Omuz modelinden – bir günden üç haftaya kadar olan – ortaya çıkma olasılığının düşük olduğu konusunda hemfikir. Bu arada, en az altı ay boyunca aktif olan uzun vadeli modeller, ayıların geri dönüşünü işaret ediyor.

Schwab’daki analistler, “Baş ve omuz modeli neredeyse her zaman diliminde gelişebilir” dedi . “Bununla birlikte, çoğu tüccar, oluşması daha uzun süren kalıpların daha önemli olduğuna ve anlamlı bir fiyat dönüşü belirleme olasılığının daha yüksek olduğuna inanıyor.”

Hacmin, Bitcoin’in mevcut H&S modelini belirlemede önemli bir faktör oynaması muhtemeldir. İşlemlerdeki artışla birlikte boyun desteği desteğinin altındaki bir kırılma, olumsuz hedefi 20.000 $ ‘ı doğrular. Öte yandan, herhangi bir olumsuz kırılmadaki yetersiz hacimler, 35.000 $ ‘ a doğru bir toparlanma anlamına gelecektir .

Bu arada, analist Jonny Moe yükseliş eğilimi görüyor ve H&S modelinin bir Yükselen Kanal göstergesi olabileceğine dikkat çekiyor.

“Hala bu daha yerel düşüş trendinin içinde olduğumuzu belirtmek gerekir” diye açıkladı. “[Ben] biraz daha güven katmak için bu düşüş trendinin kırıldığını görmek istiyorum.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here