Home Bitcoin (BTC) Haberleri Tecrübeli Tüccar Ton Vays Bitcoin Sahte İniş, Çıkışlar Yaşarken Kaldıraç Kullananlar Sarsılıyor

Tecrübeli Tüccar Ton Vays Bitcoin Sahte İniş, Çıkışlar Yaşarken Kaldıraç Kullananlar Sarsılıyor

0
Tecrübeli Tüccar Ton Vays Bitcoin Sahte İniş, Çıkışlar Yaşarken Kaldıraç Kullananlar Sarsılıyor

Deneyimli kripto tüccarı Tone Vays, Bitcoin’in büyük bir ayı tuzağı başlatmasıyla kaldıraçlı tüccarların ezildiğini söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Vays, Bitcoin’in 47.100 $ seviyesinden güçlü sıçramasına bir göz atıyor ve hareketin ani ve büyük ölçüde beklenmedik olduğunu söylüyor.

“Bu klasik kafa sahtekarlıklarından biri ve bu gerçekten iğrenç bir baş sahtekarlığı çünkü aslında yepyeni bir düşüşe neden oldu. Manipülasyon kelimesini kullanmayı sevmiyorum çünkü bunun bir manipülasyon olduğunu düşünmüyorum. Sanırım bu sadece seninle dalga geçen balinalar. Ve bu manipülasyon demememin nedeni, sırf birisinin sizden daha fazla paraya sahip olması ve piyasayı hareket ettirebilmesi, kurallara göre oynadıkları sürece bunda yanlış bir şey yok.

Bu yüzden bana göre, manipülasyon kelimesini bir tür içeriden avantaj veya bir tür yasadışı faaliyet için ayırmayı seviyorum. Ama eğer bu sadece bir adam veya piyasayı hareket ettiren parası olan birkaç kuruluşsa, o zaman piyasayı hareket ettirmek için para ve güce sahipler … “

Vays, Bitcoin’in beklenmedik sıçramasının kaldıraçla ticaretin ne kadar zor olabileceğinin klasik bir örneği olduğunu vurguluyor.

“Bu deliliğin üstesinden gelmenin tek yolu, 5 kattan daha az kaldıraç oranına sahip olmaktır ve o zaman bile, eğer uzunsanız bu cehennem kadar korkutucu ve şu anda olanlar, kısaysanız sizi mahvetti. Şu anda muhtemelen mutlu olan tek kişi, 3 katın altında kaldıraçla işlem yapanlardır. Bu da size kaldıracın ne kadar zor olduğunu gösterecek. “

Eski Wall Street tüccarı, 57.000 $ seviyesinin BTC’nin yükseliş ivmesini korumak için üstesinden gelmesi gereken çok önemli bir fiyat noktası olduğunu söylüyor. BTC bu aralığı kırdığında, Vays tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yakın olduğunu söylüyor.

“Günlük ölçekte, kritik bir seviyem olan 57.000 $ var … Ve 57.000 $ ‘ın üzerine çıkarsak, 70.000 $ veya 80.000 $’ a oldukça hızlı bir şekilde gelebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here