Home Bitcoin (BTC) Haberleri Scott Minerd Bitcoin Tahmini: BTC 600.000 Doların Üzerine Çıkabilir

Scott Minerd Bitcoin Tahmini: BTC 600.000 Doların Üzerine Çıkabilir

0
Scott Minerd Bitcoin Tahmini: BTC 600.000 Doların Üzerine Çıkabilir

Guggenheim Partners‘ın küresel baş yatırım sorumlusu Scott Minerd, amiral gemisi kripto para Bitcoin Fiyatının şu anki fiyatının yaklaşık 20 katı kadar değer kazanabileceğini tahmin ederek büyük bir Bitcoin fiyat tahmininde bulunuyor.

Bir CNN röportajında ​​Minerd, Bitcoin’in piyasa değeri altınınki ile eşleşebilirse amiral gemisi kripto parasının 600.000 Dolar’a ulaşabileceğini tahmin ediyor .

“Ve eğer Bitcoin arzını, dünyadaki altın arzına ve altının toplam değerine göre düşünürseniz, Bitcoin bu tür rakamlara gidecek olsaydı, Bitcoin başına 400.000 ila 600.000 Dolar’dan söz ederdiniz. . “

Guggenheim’ın küresel CIO’su, bu rakamın bir tahmin olmadığını, ancak en iyi kripto parasının piyasa değerinin nerede olabileceğinin olası bir göstergesi olduğunu söylüyor.

BTC fiyatının 40.000 dolar seviyesinin üzerine çıkaran Bitcoin’in son rallisinin, kısmen kısa vadeli spekülasyondan kaynaklandığını söylüyor.

“Ama sonra, bir ay içinde Bitcoin’de 20.000 dolar ‘dan 40.000 $ dolar’ a çıktığımızı düşündüğünüzde, bu kısa vadeli spekülasyonlardur …

Şimdi hava o spekülatif koşudan çıkıyor ve bu yüzden para başka yerlere taşınıyor … Yani Bitcoin’in birçok kez en yüksek seviyesinden % 50 oranında düşüş yaşadığını biliyorsunuz. Bunun tekrar olduğunu görünce şaşırmam. “

Guggenheim küresel CIO’su, kurumsal yatırımcıların günü kurtarmak için yeterince görünmeyebileceğini ekliyor.

“Ve biliyorsunuz, yakın zamanda belirttiğim gibi, bugün BlackRock ve Guggenheim gibi kişilerden ve diğer büyük kurumsal yatırımcılardan gelen kurumsal desteğin bugünkü değerlemeyi mevcut seviyelerinde destekleyecek kadar büyük olduğunu gerçekten görmüyorum. . “

Kısa vadeli dalgalı Bitcoin fiyat hareketlerine rağmen Minerd, kripto para birimlerinin geniş çapta benimsenirken burada kalacağını tahmin ediyor.

“Kripto para biriminin saygınlık alanına geldiğini ve küresel ekonomide giderek daha önemli hale gelmeye devam edeceğini düşünüyorum.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here