Home Bitcoin (BTC) Haberleri Robert Kiyosaki, Bitcoin 75.000 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor

Robert Kiyosaki, Bitcoin 75.000 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor

0
Robert Kiyosaki, Bitcoin 75.000 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor

Ünlü bir kitap olan Zengin Baba Zavallı Baba‘nın yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin‘in üç yıl içinde 75.000 Dolar Olacağını tahmin etti.

 Kripto para piyasası Mart ayındaki öküşten sonra Koronavirüse rağmen hala yükselişine devam etmektedir.

Bitcoin, Altın ve Gümüş Yatırım Çağrısı

Robert Kiyosaki, Cumartesi attığı tweette yatırımlarının Bitcoin, Altın ve gümüşte olduğunu söylüyor ve bir kaç yıl içinde boğa onlara geleceğini idda ediyor.. Ekonominin çok yakında çökeceğini ve Fed’in kurtarma işlemlerinin bu varlıkların yükselişe geçeceğini öngörüyor.

Haber yazım sırasında Bitcoin yarılanmadan sonra 9750 dolardan işlem görüyor. Analistlerde Robert Kiyosak öngüründeki gibi bir kaç ay veya birkaç yıl sonra Bitcoin için tam anlamıyla bir boğa dönemi olacağını düşünüyor.

Geçmişteki Bitcoin hareketlerine baktığımızda Bitcoin yarılanmadan aylar sonra bir boğa dönemine girdiğini görebiliyoruz. Bundan önceki Bitcoin yarılanmalarına baktığımızda bunu açık ve net bir şekilde görürüz.

Robert Kiyosaki’ye Göre Boğa Koşusu Öngörüsü

Kiyosaki’nin Altın, Gümüş ve Bitcoin’in aylar önce yükseliş öngörüsü ve yatırımına bakıldığında Dolara karşı zaman içinde değerlendiği için mantıklıca bir yatırım olabilir.

Geçen yılın Aralık ayından bu yana, Altın,% 31 arttı ve ilk tur uyarıcı paketlerinin açıklanmasından günler sonra başlayan% 33 gümüş.  Öte yandan Bitcoin, Mart ayında pandemik tahliye faturalarının başlamasından bu yana dolar karşısında büyük bir fiyat artışı yaşadı. 16 Mart’ta kripto 4.601 dolar ve şimdi 9.747 dolardı ve 10.000 dolara yükseldi.

Robert Kiyosaki’nin üç yıl içinde 75.000 dolarlık Bitcoin fiyat tahmini normal zamanlarda aşırı olabilir, ancak koronavirüsün yol açacağı finansal krizle, belki de haklı olabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here