Home Bitcoin (BTC) Haberleri Preston Pysh Bitcoin Fiyatının 100.000 Dolar Olacağını Hatırlattı

Preston Pysh Bitcoin Fiyatının 100.000 Dolar Olacağını Hatırlattı

0
Preston Pysh Bitcoin Fiyatının 100.000 Dolar Olacağını Hatırlattı

Ünlü analist Preston Pysh, Bitcoin (BTC) fiyatının normal zamanlardaki görünür hareketine göre çok daha yükseğe çıkabileceğini söylüyor.

En son atılan tweetlere bakıldığında, ünlü finansal analist ve podcaster Preston Pysh , dünyanın en büyük ilk kripto para birimi olan Bitcoin’nin stok-akış (S2F) modelinin seviyelerinin ‘ötesine geçebileceğini’ iddia ederek Bitcoin için yükseliş olacağını birkez daha yeniledi. Ve tahmini Bitcoin İçin 100.000 Dolar.

Hollandalı kripto meraklısı Plan B tarafından tanıtılan geniş çaplı model, Bitcoin’in Aralık 2021’e kadar 100.000 dolara çıkacağınıı tahmin ediyor (aksi takdirde pencereden atlıyacak).

Üst satış

Preston Pysh, Aralık 2017’de BTC fiyatı 18.000 dolara ulaştığında elindeki kripto para olan Bitcoin’ni sattığını itiraf ediyor . Bu, ağ o kadar sıkışık hale geldiğinde perakende güdümlü Bitcoin çılgınlığının zirvesiydi, kullanıcıların tek bir işlem için 50 dolara kadar para harcamaktan başka seçeneği yoktu .

BTC, Aralık 2019’da 3.100 $ seviyesinde dibe vurduktan sonra, Preston Pysh elindeki Bitcoin hisselerini artırmaya başladı. Gelecek vaddettiğini ve gelecekte kendisinide görmek için daha fazla Bitcoin alınması gerektiğini sözlerine ekliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here