Peter Schiff, Grayscale’in 250 Milyon Dolarlık Hissesini Geri Almak İçin Bitcoin’i Nakde Çevireceğine inanıyor

0
89

Son tweetlerinden birinde, sıkı bir Bitcoin rakibi olan Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Grayscale’in artık beklediği gibi bir Bitcoin satıcısına dönüşme olasılığının yüksek olduğunu yazdı .

Dijital Capital Group, Grayscale Bitcoin Tabanlı Hisselerini Geri Alacak

Grayscale’i kuran Barry Silbert’in öncülüğünü yaptığı Digital Capital Group, geçtiğimiz günlerde Grayscale’in en büyük ve en popülerleri olan 250 milyon dolarlık Grayscale’in Bitcoin tabanlı hisselerini (GBTC) geri almayı planladığını duyurdu .

Schiff, Bu yılın başlarında, Grayscale’in çok geçmeden en büyük BTC alıcısından en büyük Bitcoin satıcısına dönüşebileceğini belirtti.

Şimdi Schiff, beklentilerinin kısmen gerçekleştiğini iddia ediyor. Baş şirket Grayscale şu anda dolaşımdan büyük miktarda GBTC satın almak istediğinden, Schiff bu satın alma için para bulmak için Bitcoin satmaya başlaması gerektiğini iddia ediyor.

Yakın zamanda negatif GBTC primleri var

Son zamanlarda, Grayscale Bitcoin Trust hisseleri büyük bir indirimle işlem görüyor ve GBTC fiyatının yerel varlık değerinden (NAV) daha küçük olmasıyla birkaç kez negatif oluyor. Glassnode, zaten arka arkaya 10 gün boyunca negatif kaldığını bildiriyor.

Ayrıca, Grayscale bir süredir toplam kripto AUM miktarını azaltıyordu.

11 Mart’ta, şirketin web sitesine göre GBTC’nin fiyatı 52.30 dolardı ve hisse başına BTC sahiplerinin fiyatı 53.21 dolardı .

11 Mart itibarıyla şirketin yönetimindeki toplam kripto miktarı 43,7 milyar dolardı . 9 Mart’ta bu rakam 42.1 milyar doları buldu.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz