Home Bitcoin (BTC) Haberleri Morgan Creek Ortağı Jason Williams, Bitcoin’in Ekimden Önce 100 Bin Dolara Ulaşacağına İnanıyor

Morgan Creek Ortağı Jason Williams, Bitcoin’in Ekimden Önce 100 Bin Dolara Ulaşacağına İnanıyor

0
Morgan Creek Ortağı Jason Williams, Bitcoin’in Ekimden Önce 100 Bin Dolara Ulaşacağına İnanıyor

Morgan Creek Digital kurucu ortağı Jason Williams, yatırımcıların altından daha çok Bitcoin‘e akın etmek üzere olduklarına inanıyor.

Layah Heilpern’e verdiği bir röportajda Williams, yatırımcıların, sermaye sarı metalden Bitcoin’e hareket ederken aynı zamanda altında düşüş beklediğini söylüyor.

Dijital varlıklar konusunda uzmanlaşmış hedge fonunun yöneticisi, altının azalan ilgi düzeyinin kitlesel göçün nedenlerinden biri olduğunu savunuyor .

“Anlamıyorum bile … bir değer varlığı deposu olarak, artık işe yaramıyor.”

Williams ayrıca fiziksel altını güvence altına alma ve saklama ihtiyacının gençler için büyük bir risk olduğunu açıklıyor.

“Gençlerin altın konusunda böyle düşündüğünü hissediyorum. Ne olduğunu bildiğini söylediğini hayal edemiyorum, gidip bir kasa alacağım ve kasayı duvara ve zemine cıvatalayacağım.

Sonra kasayı kilolarca altın ve gümüş bilmiyormuş gibi dolduracağım. ” Mesela, hayatının bu kadar bağlı olmasını istediğini bile sanmıyorum. “

Williams, daha iyi bir değer deposu olmasının yanı sıra, Bitcoin‘in her yıl ortalama olarak sürekli 3 kat değer kazanan bir değer deposu varlık olduğunu ekliyor.

“Bitcoin sadece iyi para değil, aynı zamanda sağlam bir para. Ama aynı zamanda büyüyebilen ve tarihsel olarak yıldan yıla % 200 büyüyen bu harika bir para…

BTC’nin önümüzdeki aylardaki fiyat hareketlerine gelince, Morgan Creek Digital kurucu ortağı Bitcoin’in ateşli yükselişine devam etmesini beklediğini belirtti.

“Ekim ayında 100.000 $… 100.000 $, bu çok muhafazakar. Demek istediğim, çok uzak ve alçak olacağım. 31 Ekim’e kadar 100.000 $ diyorum ama buna gerçekten inanmıyorum … 31 Ekim’e kadar 100.000 $ ‘ın çok ötesine geçeceğimizi düşünüyorum. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here