Home Bitcoin (BTC) Haberleri Morgan Creek Digital Senaryosuna Göre Bitcoin 1 Milyon Dolara Şu Nedenlerden Dolayı Çıkabilir

Morgan Creek Digital Senaryosuna Göre Bitcoin 1 Milyon Dolara Şu Nedenlerden Dolayı Çıkabilir

0
Morgan Creek Digital Senaryosuna Göre Bitcoin 1 Milyon Dolara Şu Nedenlerden Dolayı Çıkabilir

Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano, Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaştığı bir senaryo hazırlıyor.

Riskten korunma fonunun kurucu ortağı ve ortağı olan Stansberry Research ile yaptığı bir röportajda Morgan Creek Digital, mütevazı 2021 Bitcoin fiyat tahminini ve amiral gemisi dijital varlık için uzun vadeli yükseliş tahminini açıkladı.

2021 fiyat hedefine gelince, Pompliano , tahmin kripto dünyasında dolaşan diğer bazı bahislere kıyasla muhafazakar görünse bile Bitcoin‘in 31 Aralık 2021’e kadar 100.000 $ ‘a ulaşacağını tahmin ettiği 2019 Bitcoin tahminini destekliyor .

“Doğru bir tahminde bulunmak için, fiyatı ve zaman çizelgesini de tahmin etmelisiniz … 2019’da, Bitcoin’in o zamanki 10.000 $ ‘dan 2021’in sonunda 100.000 $’ a çıkacağına inandığımı söyleyen bir yazı yazdım … ben buna hala inanıyorum. Ben değiştirmedim.

Her nasılsa şu anda odadaki en muhafazakar adam benim çünkü şimdi Bitcoin fiyatı için 200.000, 250.000, 300.000, 500.000 Dolar olacak diyen insanlar var. Rakamlar ne olursa olsun, yine de 100.000 Dolar Bitcoin Tahmini vereceğim. “

Uzun vadede, Pompliano gözlerini baş döndürücü bir BTC değerlendirmesine dikti. Bununla birlikte, Bitcoin boğası, yüksek fiyat etiketinin öncelikle BTC’nin popülaritesinden mi yoksa doların devalüasyonundan mı kaynaklanacağından emin olmadığı konusunda uyarıyor.

“Çok, çok uzun bir zaman ufkuna baktığımızda. Bu yüzden, bana şüphenin faydasını verirseniz ve ‘Hey, bunun üzerine bir zaman tahmini koymayın, sadece bana bu şeyin değerinin nereye gittiğini söyleyin’ derseniz, kesinlikle hayatımın bir noktasında şunu göreceğimizi düşünüyorum. 1 milyon dolarlık Bitcoin fiyatı tahmini.

Ancak bunun, uzun bir süre boyunca doların devalüasyonu kadar Bitcoin değer tahakkukuyla daha fazla ilgisi olup olmadığını bilmiyorum – gayrimenkul, hisse senetleri, değerli metaller vb.

Pompliano, değerlendirmesinin tamamen garanti olduğunu ve bireylerin BTC’nin inanılmaz potansiyel yükselişinden yararlanmaları için büyük dalgalanmalara hazırlıklı olmaları gerektiğini söylüyor.

Bence bu önceden belli bir sonuç. Sadece tonlarca ve tonlarca oynaklığı sindirebilmelisin … Tüm bu dalgalanma pek çok insanı korkutur, ancak uzun vadeli bir tutkunsan, araştırmanı yaparsın ve bununla rahat olursan, o zaman yapabilir bir portföye koymak oldukça rahatlatıcı bir şey. “

Aslında 21 Milyon Adet ile sınırlı olan Bitcoin gelecekte tamamen yatırım varlığı ve ödeme ağı olarak görülürse uzun vadede BTC’yi 1 Milyon dolarda Görmek şaşırtıcı olmaz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here