Home Bitcoin (BTC) Haberleri Morgan Creek CEO’su Mark Yusko, Bitcoin Sıfıra İnme Riskinin Ortadan Kalktığını Söylüyor

Morgan Creek CEO’su Mark Yusko, Bitcoin Sıfıra İnme Riskinin Ortadan Kalktığını Söylüyor

0
Morgan Creek CEO’su Mark Yusko, Bitcoin Sıfıra İnme Riskinin Ortadan Kalktığını Söylüyor

Kripto para koruma fonu Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Mark Yusko, Bitcoin‘in sıfıra düşme olasılığının ortadan kalktığını söylüyor.

Scott Melker ile yeni bir The Wolf Of All Streets röportajında ​​Yusko, Bitcoin’in sıfıra gitme konuşması artık rafa kalktığını ileriki zamanlarda değerlenip patlayacağını savunuyor.

BTC‘nin 450.000 $ Dolara ulaşmasının ardından insanlar çıldıracak,’ Ah, buradan sıfıra gitmesi gerektiğini biliyorsunuz. ‘ Sıfır masanın dışında artık sizde bunu biliyorsunuz.

Artık Bitcoin ve teknolojisinin burada kalacak kadar potansiyele ve bu kritik bölgeyi geçtiğimize inanıyoruz.

Bitcoin’nin altın değer karşılaştırılmasının dahada üzerine çıkacağına ve yeni dijital dünyanın parasının nekadar değerli olacağını kimse bu saatten sonra inkar edemez.

Yusko, zincir üzerindeki temellerin Bitcoin’in artık burda kalma gücüne sahip olduğuna inanıyor.

“Verilere sadece bu teknolojik yenilikler için benimseme, cüzdanlar, bloklar, işlemler ve kullanım durumları açısından bakarsak, hepimizin nesnel olarak baktığı bilgiler artmaya devam ediyor. Yani temelde inancım şu anda inanılmaz derecede güçlü. “

Bitcoin için fiyat hedefine gelince, Yusko, BTC’nin altından çok daha üstün olduğuna ve tartışmasız değer deposu olma yolunda sarı metalin pazar payını potansiyel olarak tüketebileceğine inanıyor.

“O halde Bitcoin bu seviyeye ulaşabilir mi, sadece parasal bir kullanım değil, saf bir zenginlik ve değer kullanımı deposu?

Evet, olabilir. Raoul Paul, kripto para başına bir milyon dolar olduğunu söyleyerek ilkini yazdı.

Bitcoin başına gerçekten yaklaşık yarım milyon dolar olduğunu söyleyecek şekilde ayarladım. Eğer 21 milyon varsa, birkaç kaybınız varsa, onu çarpın, 8 trilyon $ ‘lık piyasa değeri elde edin. “

Bu konuşmasının ardından Bitcoin’nin 8 trilyon dolar piyasa değerine ulaşarak fiyatının 450 Bin dolar olacağına sizlerde inanırmısınız. Evet bu Bitcoin gelecek dijital dünyanın parası olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini görebiliriz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here