Home Altcoin Haberleri Morgan Creek Capital CEO’su: Bitcoin Fiyatı 5 Yılda 250.000 Dolara Ulaşabilir

Morgan Creek Capital CEO’su: Bitcoin Fiyatı 5 Yılda 250.000 Dolara Ulaşabilir

0
Morgan Creek Capital CEO’su: Bitcoin Fiyatı 5 Yılda 250.000 Dolara Ulaşabilir

Mark Yusko, önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoin için 250.000 dolarlık bir fiyat öngördü ve Dogecoin’i “işe yaramaz” olarak nitelendirdi.

Morgan Creek Capital Management’ın CEO’su, Bitcoin’in fiyatının önümüzdeki beş yıl içinde 250.000 dolara fırlayabileceğine inanıyor. Birçok yatırımcının Bitcoin’in potansiyelini küçümsediğini ve görmezden geldiğini belirtti.

BTC için Gelecek Çok Parlak

Bitcoin , Nisan ortasında neredeyse 65.000 $ ‘lık bir ATH’ye ulaştıktan sonra son haftalarda bazı çalkantılı zamanlar yaşadı . Dijital varlıkların mevcut değeri 60.000 $ ‘ın altında mücadele ederken, Mark Yusko çok daha iyimser bir gelecek öngörüyor.

Kısa süre önce yapılan bir CNBC röportajında Morgan Creek Capital Management’ın kurucusu ve CEO’su, dijital varlığın fiyatının beş yıl içinde 250 bin dolara ulaşabileceğini tahmin etti.

Ona göre varlık, değeri olan bir tokendan çok daha fazlasıdır, ancak aynı zamanda oldukça başarılı bir ağdır. Yusko ayrıca, birçok yatırımcının varlığın değerini düşürdüğünü ve gerçek potansiyelini anlamada başarısız olduğunu söyledi:

Bu bir ağ ve ağlar üstel bir şekilde büyüyor. Bu, trilyon dolarlık bir değere sahip tarihteki en hızlı ağ, tam da FAANGS’ın hemen ardından, hangisine baktığınıza bağlı olarak 15 ila 20 yıl sürdü. “

Morgan Creek Capital Management’ın CEO’su tahminini altın bir korelasyona dayandırdı. Yusko, altının parasal değeri 4 trilyon dolar civarındaysa, bu, dijital altının bu miktara ulaşması gerektiği anlamına geldiğini açıkladı . Bitcoin fiyatını kabaca 250.000 dolara çıkaran bir miktar:

“İnsanların gözden kaçırdığı şey, bu, uzaklaşmayan bilgi işlem gücünün teknolojik bir evrimidir. Değerli İnternet için temel katman protokolü olacak güçlü bir bilgi işlem ağı. “

Altcoinler Hakkında Düşüncesi Ne?

Bitcoin, bu yıl fiyatı önemli ölçüde artan tek kripto para birimi değil. Diğer dijital varlıkların çoğu da gelişiyor. Yusko, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) gibi son zamanlarda en popüler olanlardan bazıları hakkındaki konuyu kazıdı.

Son ilerlemelerini kabul etmesine rağmen, Bitcoin’in kripto topluluğunda altın standart olduğuna inanıyor. Dahası, Yusko, yalnızca bir avuç altcoin için yer olduğunu, ancak BTC’nin açık ara en iyi kripto para birimi olduğunu ve böyle kalacağını söyledi.

Buna karşılık, Amerikalı yatırımcı Dogecoin hakkında çok olumsuz bir görüş paylaştı ve bunu “işe yaramaz” olarak nitelendirdi:

“Yani, evet, birkaç protokolün hayatta kalması için yer var, ancak 1000 token var ve DOGE bu kategoride gerçekten işe yaramaz, bunlar yalnızca altta yatan bir değeri veya kullanım durumu olmayan fayda tokenları ve sonunda işe yaramazlar kaybolacak.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here