Home Bitcoin (BTC) Haberleri Mike Novogratz’a Göre 12 İçinde Bitcoin ETF’si Onaylanacak

Mike Novogratz’a Göre 12 İçinde Bitcoin ETF’si Onaylanacak

0
Mike Novogratz’a Göre 12 İçinde Bitcoin ETF’si Onaylanacak

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), Gary Gensler liderliğindeki bir Bitcoin borsa yatırım fonuna (ETF) yeşil ışık yakacağını söyledi.

Yeni bir iConnections röportajında ​​Novogratz, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) gibi kripto alanındaki mevcut yatırım araçlarının perakende yatırımcılara ham bir anlaşma sağladığını ve Gensler’in statükonun tartışmasız kalmasına izin vermeyeceğini savunuyor.

“Bitcoin’in dünyadaki en büyük sahibi Grayscale Trust, bunun doğru olduğunu biliyoruz. Barry Silbert’in grubu tarafından yönetilen kapalı uçlu bir fon olduğunuda biliyoruz.

Çok güzel bir iş çıkardılar 25 milyar dolar değerinde Bitcoin’leri var. Yıllık % 2 ücret alırlar. Artı, ticaret yolunda para kazanıyorlar.

Bu paranın çoğu, Bitcoin’i fonlarına koyan, yani Bitcoin’i ödünç alan, fonlarına yatıran, altı ay boyunca çeşnilendiren ve ardından güvenden pay alan insanlardan geliyor.

Yani, bunun hakkında düşünmek isterseniz, hedge fonları perakendeyi tahkim ediyor. İşte bu. Bunu düşünmenin başka yolu yok.

Yani SEC sizsiniz, bir ETF’nin geçmesine izin vermezsiniz, ancak perakendenin sonunun kısa sürede geçtiği bu projeye izin verirsiniz. Kesinlikle kokuşmuş bir anlam ifade etmiyor.

Gary Gensler’in bunun daha uzun süre devam etmesine izin vereceğine inanamıyorum. ” Novogratz, bir Bitcoin ETF’nin Grayscale için iyi bir işaret olmadığını ekliyor.

“SEC’in perakende için daha iyi olan bir ETF’ye izin vereceğini düşünüyorum. ETF, tüm yeni likiditeyi sürükleyecek ve Grayscale Trust’taki bu prim çökecek. ” Galaxy Digital başkanı , önümüzdeki 12 ay içinde bir Bitcoin ETF’nin onaylanacağını tahmin ediyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here