Home Bitcoin (BTC) Haberleri Mike Novogratz, Kurumların Yatırımlarıyla Bitcoin Varlık Sınıfına Eklendi

Mike Novogratz, Kurumların Yatırımlarıyla Bitcoin Varlık Sınıfına Eklendi

0
Mike Novogratz, Kurumların Yatırımlarıyla Bitcoin Varlık Sınıfına Eklendi

Michael Novogratz, Bitcoin’in meşruiyetinin, önde gelen şirketler ve kurumsal yatırımcılardan yapılan satın alımların ardından son birkaç ayda arttığını söyledi.

Galaxy Investment Partners CEO’su Mike Novogratz, Amerika’daki gençlerin Bitcoin satın almak istediklerini söyledi ve bunun için teşvik paketini kullanacağını söylüyor.

İlk kripto para biriminin, dev kurumların ve şirketlerin girişiyle son birkaç ayda kanıtlanmış bir varlık haline geldiğini sözlerine ekledi.

Novogratz, Perkande Alımlar Bitcoin’i Yükseltti

İlk kripto para birimi, geçtiğimiz birkaç gün içinde çılgın fiyatlanma izledik. Hafta sonu boyunca, Bitcoin, önceki ATH’yi kırdı 60.000 $ dolar üzerinde kırıldı ve 7 bin dolar düşmeden önceki 61800 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bununla birlikte, hafta sonu koşusunun kurumlar yerine perakende yatırımcılarla ilgisi olduğunu söyleyerek, yükselişteki gelişmelere ve en son rekora daha fazla odaklandı.

“Teşvik kontrolleri geliyor. İnsanlar bundan heyecan duyuyor. Teşvik kontrollerinin çoğu Bitcoin satın almak isteyen gençlere gidiyor.

Bu hafta sonu perakendeydi. Hafta sonu olan şey, perakendenin heyecanlanmasıdır. “

En son trilyon dolarlık yardım tasarısını onaylayıp imzaladıktan sonra, ABD hükümeti ilk teşvik çeklerini geçen hafta vatandaşlarına gönderdi .

Perakende yatırımcıların BTC’nin en son rekorunu tetiklediğine dair anlatıyı destekleyen daha fazla veri, analitik şirketi CryptoQuant’tan geldi.

Coinbase Premium Index keşfederek – Büyük ABD merkezli borsada kurumsal alımlar aşağıdaki metrik, firmanın CEO’su sonucuna koşmak olmadığını “ABD kurumu odaklı, tüm stablecoins geldi.”

Bitcoin Artık Bir Varlık

Novogratz, MassMutual, Tesla, MicroStrategy, One Asset River Management ve daha fazlası gibi devlerin girişinin ardından son birkaç ayda Bitcoin algısının küresel olarak nasıl değiştiğine de değindi.

“Son üç ayda, bitcoin’in bir varlık haline geldiği bu seküler değişim yaşadık. “Belki” değil, “olabilir” değil, artık bir varlık sınıfı. Cryptocurrency bir varlık sınıfıdır. Her banka taşınıyor, her teknoloji şirketi taşınıyor ve tüm portföyler taşınmaya başlıyor. “

Sonuç olarak, yatırımcıların uzun olmaması durumunda, nihayetinde BTC konusunda yetersiz kaldıkları sonucuna vardı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here