Home Bitcoin (BTC) Haberleri Mike Novogratz Bitcoin (BTC) ve Koronavirüs Hakkındaki Yorumları

Mike Novogratz Bitcoin (BTC) ve Koronavirüs Hakkındaki Yorumları

0
Mike Novogratz Bitcoin (BTC) ve Koronavirüs Hakkındaki Yorumları

Bitcoin (BTC) fiyatı 10.000 $ ‘a doğru gidiyor ve Koronavirüs salgınından beri ilk defa böyle bir yükseliş oluyor. Ama ondan önce Mike Novogratz bunun ne olacağını bilmek istiyor.

Eski Riskten korunma fonu yönetici olan Mike Novogratz twitterden takipçilerine soru sordu. Bitcoin (BTC) Halving öncesinde kendi bölgelerindeki barlarda içki içip içemeyeceklerini sordu. Birde BTC Tahmininde bulundu yakın zamanda 10.000$ Doları Görebiliriz dedi.

Twitterden gelen cevaplara bakılırsa Çoğu Takipçi Bitcoin için Yükselişe inanıyor.

Kötü Ekonomiden Bahsetti

1 Milyona Yaklaşan Koronavirüs Salgını vakasına ulaşırken Amerika Kötü giden ekonomisi daha da kötüye gidebilir bu şekilde devam ederse, Salgının önüne biraz zor geçebileceğinin altıı çizdi.

Bay Novogratz, Georgia’da oturanları ayrı tuttu.Çünkü orda daha hafif geçiyor koronavirüs salgını kısıtlamaları ve Başkan Trump’ın Daha sakin bir şekilde devam etmesini savunuyor

İddaya Girme

Novogratz BTC fiyat 6000 $’ın üstünde kalacağını belitiyordu fakat Bitcoin (BTC)’yi kötüleyen Nouriel Roubini arkasından idda etmişti daha düşecek diye ve Bitcoin Tişörtü giyecekti ama Nouriel Roubini bunu kabul etmedi ve tişörtüde giymedi.

Novogratz Bitcoin Tahmini Olarak 2020 Sensesi sonunda 12.000$ Dolar üzerinde işlem yapacağını ve Başkan Trump’ında yeniden seçime giderse kaybedeceğini açıkladı.

Trump’ın Koronavirüs salgınını durduracakmı durdurmayacakmı onu ilerde göreceğiz ve seçimlerden nasıl birsonuç alacağını….

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here