Home Bitcoin (BTC) Haberleri MicroStrategy CEO’sundan Ücretsiz Kurs, ‘Herkes için Bitcoin’

MicroStrategy CEO’sundan Ücretsiz Kurs, ‘Herkes için Bitcoin’

0
MicroStrategy CEO’sundan Ücretsiz Kurs, ‘Herkes için Bitcoin’

MicroStrategy CEO’su, Bitcoin müjdesini yaymanın yeni yollarını bulmaya devam ediyor.

  • Michael Saylor, Bitcoin hakkında yeni bir çevrimiçi kurs başlattı.
  • “Ekonomi, yatırım, felsefe ve tarih” üzerine dersler veriyor.
  • MicroStrategy CEO’su, kripto dinini değiştirme konusunda her şeyi yapıyor.

Geçen yıl şirketin hazinesinin önemli bir kısmına yatırım yaptığından beri, ” Tanrı’nın adı Satoshi’dir ” gibi şeyler söylüyor ve Bitcoin’i “bilgelik tanrıçasına hizmet eden, gerçeğin ateşiyle beslenen bir siber eşek arısı sürüsü” ne benzetiyor . Geçen hafta halka açık diğer şirketleri de bünyesine katmak amacıyla bir konferans düzenledi ve yeni yatırımcıların bir “çığının” haçlı seferine katılacağını tahmin etti.

Şimdi Saylor, Bitcoin’i eğitim odaklı kar amacı gütmeyen Saylor Akademisi’ne getiriyor . Bir yeni çevrimiçi kurs öğretme için vaat “Bitcoin ekonomi, yatırım, felsefe ve tarih, yanı sıra teknik ve pratik bileşenleri” 12 saatlik bir paket içinde.

Kurs detayları Saylor’un bazı retoriğini yansıtıyor gibi görünüyor: Coleridge ve Mark Twain gibi alıntılarla serpiştirilmiş bir bölüm Bitcoin’in insanlığın Kardeshev Tip I medeniyetine dönüşümünü hızlandıracağını iddia ediyor.

(Kardsehev sistemi, varsayımsal medeniyetleri, evrenin enerjisini kullanma yeteneklerine bağlı olarak üç kategoriye ayırır — Tip 1, kendi gezegeninin tüm enerji potansiyelinden faydalanabilir.)

Ve Bitcoin madenciliğinin geleneksel finansal sistemden çok daha fazla enerjiye aç olduğunu gösteren çok sayıda kanıt olsa da, bu genellikle iyi bir şey olarak görülmez .

Kursun Saylor’un uzun vadeli kripto hakimiyeti vizyonunun bir parçası olması çok şaşırtıcı olmamalı. Kaynağı düşünün: MicroStrategy şu anda 3 milyar doların üzerinde Bitcoin tutuyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here