Home Bitcoin (BTC) Haberleri MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a Göre Bitcoin (BTC) 21.Yüzyılda Hakim Olacak

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a Göre Bitcoin (BTC) 21.Yüzyılda Hakim Olacak

0
MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a Göre Bitcoin (BTC) 21.Yüzyılda Hakim Olacak

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, BTC ağı hızla büyüdükçe Bitcoin’in gelecek yüzyıla hakim olacağını söylüyor.

Kitco haberinde verdiği bir röportajda Saylor, Bitcoin’in küresel ekonomik ortamdaki yerine değinerek, Bitcoin standardının, “bağımsız olmayan ve kendisini elde etmeyen, bağımsız bir değer deposu bulma sorununa” 21. yüzyıl çözümü “olduğunu iddia ediyor. nakit akışından elde edilen değer. “

Bitcoin (BTC) 21. Yüzyıla Hakim Olacak. 21. Yüzyılın en büyük teknolojilerinden biri BTC olacak.

“Bence Bitcoin’in 21. yüzyılda acil durum güçlü para değer deposu varlığı olacak. Bu alanı kazandığının oldukça açık olduğunu düşünüyorum. İyi bir hayat yaşayacaklarsa güçlü bir paraya veya parasal varlığa ihtiyaç duyan 8 milyar insan var. Bu varlığın dijital olması ve 8 milyar mobil cüzdana akması gerekiyor. “

Şirketin şu anda kendi bilançosunda 4,5 milyar dolar değerinde Bitcoin bulunduran ünlü Bitcoin boğası, Bitcoin’in geçen yüzyılın diğer büyük teknoloji şirketlerinden veya yeniliklerinden farklı olarak yıkıcı bir güç olduğunu söylüyor.

Bitcoin’i, nesnel olarak konuşursak, şu anda dünyadaki en hızlı büyüyen, en yıkıcı güç. 12 yılda 0 – 1 trilyon dolardan çıktı. Bu, onu hayatınız boyunca, benim hayatım boyunca en yıkıcı teknoloji haline getiriyor – Amazon, Apple, Facebook ve Google’dan daha yıkıcı ve hayatımızdaki her şeyden daha yıkıcı bir teknoloji”

CEO ayrıca , Bitcoin’in bir para birimi olarak görülmesi gerektiği ve bu nedenle ulusal para birimleriyle rekabet edebileceği konusunda yaygın bir yanılgı olduğunu söylüyor . Saylor, bunun bir kripto varlığı olarak daha doğru bir şekilde tanımlandığını ve bu nedenle, sabit para birimlerine göre fiat para birimleri için çok daha az bir tehdit oluşturduğunu belirtiyor.

Bitcoin’in bir kripto varlığı olduğunu anladığınızda, ABD doları ve euro ile rekabet etmediğini anlarsınız. Bitcoin altın ve gümüş ve ETF’ler (borsada işlem gören fonlar) ve hisse senetleri ile rekabet ediyor… Jerome Powell (Federal Rezerv Başkanı) iki hafta önce, evet dijital altın …

Büyük hükümetler, milyarlarca doları bir kripto rayında hareket ettirme yeteneği veya bir kripto rayında milyarlarca dolar ABD doları taşıma yeteneği gibi sabit paralarla ilgilenecekler. Bu, bankaların faizini çekecek çünkü para birimi, bankacıların ve hükümetin menşei. Ve para birimlerini kontrol etme konusunda endişelenecekler. “

Doğrudan Bitcoin’in başarısı için en büyük tehdit olduğuna inandığı sorulduğunda, Saylor basitçe “Bir tane olduğunu sanmıyorum” diyor.

Saylor’un görüşünün aksine, kuantum hesaplama uzmanı Andrew Fursman, Bitcoin’in bir gün bilgisayarlar daha güçlü hale geldikçe kuantum saldırılarının insafına kalabileceğine inanıyor .

“İnsanların inşa etmek istediği türden kuantum bilgisayarlara benzeyen bir cihazınız varsa, bu bilgilerin şifresini klasik cihazlarla mümkün olabileceğinden çok daha iyi bir şekilde çözebileceğiniz matematiksel olarak kanıtlanmıştır.”

Ek olarak, Bitcoin, madencilik sürecinin çevresel etkileri ile ilgili sorularla karşı karşıya kaldı .

Bu hafta, New York Senatosu, New York şehir dışındaki Bitcoin madencilik tesislerinin, madencilik sürecinin olumsuz etkilerinin tam bir değerlendirmesi tamamlanana kadar kapatılmasını öneren bir yasa tasarısı sundu.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here