Home Bitcoin (BTC) Haberleri MicroStrategy 19.452 Bitcoin Daha Alarak Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

MicroStrategy 19.452 Bitcoin Daha Alarak Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

0
MicroStrategy 19.452 Bitcoin Daha Alarak Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Firmasının Bitcoin varlıklarını en üst düzeye çıkarma çabalarına paralel olarak, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, bir başka büyük bir yatırım olarak milyar dolarlık BTC satın alımının tamamlandığını duyuruyor.

Saylor , şirketin yaklaşık 1.026 milyar dolarlık bir fiyata ek 19.452 Bitcoin satın aldığını söyledi

“MicroStrategy, Bitcoin başına ortalama ~ 52.765 $ dolar fiyatla ~ 1.026 milyar $ nakit karşılığında 19.452 bitcoin daha satın aldı.

24.02.2021 itibarıyla, Bitcoin başına ortalama 23.985 $ fiyatla 2.171 milyar $ ‘a , 90.531 Bitcoin satın aldık. “

Firma, BTC holdinglerine yaklaşık 2.17 milyar dolar harcasa da, firmanın Bitcoin serveti şu anda BTC’nin yazı yazarken 50.365 dolarlık fiyatına göre yaklaşık 4.55 milyar dolar değerinde.

Bir de açıklamada firmanın sitesinde, Saylor Bitcoin’deki alımların dahada olacağını ve istediğimiz yere gelene kadar da toplamaya devam edeceğini söyledi.

“Şirket şu anda 90.000’den fazla Bitcoin‘e sahip ve Bitcoin’in dünyanın en yaygın olarak benimsenen kripto para birimi olarak güvenilir bir değer deposu olarak hizmet edebileceğine olan inancımızı teyit ediyor.

Fazla nakit ile Bitcoin edinme stratejimizi sürdürmeye devam edeceğiz ve zaman zaman piyasa koşullarına tabi olarak, ek Bitcoin satın almak için gelirleri kullanmak amacıyla sermaye artırma işlemlerinde borç veya hisse senetleri ihraç edebiliriz. “

Bitcoin şu anda fiyattaki büyük bir düşüşün üstesinden gelmeye çalışsa da, Saylor geçenlerde uzun vadede varlığın oynaklığının önemsiz olduğuna inandığını söyledi .

“Ticaretin hiçbir önemi yok. Volatilitenin hiçbir önemi yok. Küçük dünyalarında yaşayan, Fibonacci geri çekilmelerini inceleyen ve yaklaşan beklenen % 60 geri çekilme veya% 80 geri çekilme hakkında inanılmaz bir inançla vaaz veren insanlar, bu temel sorunu gözden kaçırıyorlar,

Yani Bitcoin dijital bir para ağı ise ve eğer yeterli insan ise para ve güç onu benimsemeye karar verdiğinde, yükselecek ve 100 veya 1.000 kat artacak. Ve bunu durdurmak için yapabileceğiniz hiçbir şey yok. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here