Home Bitcoin (BTC) Haberleri Michael Saylor: Dijital Çağda Bitcoin 100 Trilyon Dolarlık Hacime Ulaşabilir

Michael Saylor: Dijital Çağda Bitcoin 100 Trilyon Dolarlık Hacime Ulaşabilir

0
Michael Saylor: Dijital Çağda Bitcoin 100 Trilyon Dolarlık Hacime Ulaşabilir

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Kurumsal firmaların neden Bitcoin’ni tercih ettiklerini anlatıyor.

Bitcoin hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen yüzlerce şirketi bir araya getiren MicroStrategy’s World Now Summit’teki bir röportajda Michael Saylor, giderek artan dijital çağda önde gelen kripto para biriminin avantajlarını ortaya koyuyor.

CEO, Bitcoin’in şirketleri gelen enflasyondan kurtarabileceğine, devrim niteliğinde ve üstün bir parasal ağa bağlanmalarına izin verebileceğine ve aklında kripto para biriminin multi-trilyon dolarlık bir varlık olacağına inandığını söylüyor.

“… Paramızı sanallaştırmanın bir yolunu bulmamız gerektiğini fark ettik çünkü salgına verilen finansal tepki parasal genişlemeden biri ve parasal genişleme enflasyon yarattı ve varlık enflasyonu yeni bir parasal sisteme sokup izdiham yarattı. Bitcoin’nin daha iyi bir para birimi olduğunu savunuyor.

Bitcoin, parasal değeri 100 trilyon doların üzerine çıkabilir. Ve her şirketin, ona bağlanmaktan fayda sağlayacak bir yatırımı vardır. Ve her finans şirketi muhtemelen ürünlerini veya finansal hizmetlerini bu ağa bağlamanın faydasını görecektir … “

Sadece Saylor şirketler bilançolarına Bitcoin koyarak onların nakit rezervlerini korumak için yapıyorlar fakat arz sıkıntısı ortaya çıkıyor.CEO firmalarının gelecek yıllarda bulamıyacaklarını söylüyor.

“Basit çözüm, bu paranın bir kısmını Bitcoin’e dönüştürmektir. Başardık, Square yaptı. Önümüzdeki 12 ay içinde çok sayıda şirketin bilançolarını Bitcoin’e dönüştürdüğünü göreceksiniz çünkü bu dijital varlık Bitcoin’nin sadece 21 milyon adedi var. “

Zirve boyunca Saylor, dünya ilerledikçe ve bireyler ve firmalar sermayelerine yatırım yapmak için daha yenilikçi yollar aradıkça, geçen yıl daha önce gördüğümüz gibi, bu sermayenin çoğunun Bitcoin’e gireceğini bu değişimin en büyük yardımcısı olduğu için kripto paralar..

“Hisselerde, tahvil, ticari emlak, nakit ve bankalarda dolaşan 300 trilyon dolarlık paramız var ve bunlar 20. yüzyıl varlıkları ve bu yıl gördüklerimiz bir patlama, yeni bir para biçiminin ortaya çıkışı ve bu yeni para biçimi kripto para birimidir ve kazanan kripto para birimi Bitcoin’dir. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here