Max Keizer: Ray Dalio BTC’nin Portföylerdeki Yerini Kanıtladığını Kabul Etti

Ray Dalio, Bitcoin‘in dengeli ve çeşitlendirilmiş bir portföyde iyi oynayabileceğini itiraf etti ve Max Keizer’in başından beri haklı olduğu görülüyor.

Bitcoin’i paranın amaçlarını yerine getiremediği için eleştirmekten ve onu altınla karşılaştırmaya potansiyel bir yasak önermekten ve son zamanlarda BTC’nin yatırım portföylerindeki yerini kanıtladığını belirtti. Ray Dalio’nun kripto para birimi hakkındaki düşüncesi değişiyor gibi görünüyor. İlginç bir şekilde, Max Keizer bu gelişmeyi aylar önce öngördü.

Ray Dalio’nun BTC Evrimi

Bridgewater Associates’in kurucusu, geleneksel finans dünyasının sayısız diğer önde gelen temsilcisiyle birlikte sesli bir bitcoin eleştirisiydi.

Önceki yorumlar, varlığın rezil oynaklığına dayanıp, bir değişim aracı olarak hizmet etmekten kaçınmayı içeriyordu. Geçen yıl daha da ileri giderek kripto para biriminin “paranın amaçlarını yerine getirmediğini” iddia etti.

Ancak, son aylarda önemli ölçüde daha açık fikirli görünüyordu ve hatta “bitcoin hakkında bir şeyler kaçırıyor” olabileceğini kabul etti. Yüzbinlerce takipçisinden bunun ne olabileceğini anlamasını istedi ve daha sonra onu altınla karşılaştırdı .

Tanınmış BTC savunucusu ve Keiser Raporu Max Keizer, o dönemde kripto dünyayı şaşırttı dedi.

Dalio, önceki BTC saldırıları için özür dilemek için kamuoyuna gitmemiş ve yanlış olduğunu haykırmış olsa da, birkaç gün önce bazı değerlerini özetledi . Ayrıca, dengeli ve çeşitlendirilmiş bir portföyün önemini vurgularken , Bitcoin’in bir yatırım portföyündeki yerini kanıtladığını ve “Bu tür varlıkların çeşitlendirilmesini seviyorum” dedi.

Yine de Dalio, BTC sahiplerinin bile altın gibi diğer varlıklara da yatırım yapılması gerektiğini vurguladı.

Keizer Bu Değişimi Haklı Olarak Tahmin Etti mi?

Yukarıda bahsedildiği gibi, Max Keizer, Dalio’dan gelen potansiyel değişikliğini ima eden ilk kişilerden biriydi. Efsanevi eski yatırımcı tarafından yapılan son olumlu yorumların ardından, Keizer raporunun sunucusu şunları söyledi :

“Hedge fon endüstrisi çok rekabetçidir. Dalio söylediğine inansın ya da inanmasın, Bitcoin’in büyüsü fiyat yükseldikçe onu yörüngesine çekiyor. Ray Dalio artık Bitcoin’in dronlarından biri. Bitcoin küresel para standardı ve 100 trilyon dolarlık piyasa değeri olma yolunda ilerlemeye devam ederken, Bitcoin teklifini yapıyor. “

Keizer, bir sonraki cesur öngörüsü BTC’nin en sesli eleştirilerinden biri olan Peter Schiff olduğu için başkalarının yakında Dalio’yu takip edebileceğini de sözlerine ekledi. Ancak Keizer, önceki tüm saldırganların Bitcoin hayranı olacağına “tamamen matematiksel olarak protokolün algoritmaları tarafından garanti edildiğine” inanıyor.


E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Sedat ATASEVERhttp://blokchaintr.com
1998 yılında Düzce’de doğan Sedat ATASEVER, Abant izzet baysal tarih bölümü mezunu. Blockchain, Bitcoin ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya yönlendirmiştir. Sedat, 2017 'de Bitcoin ile tanıştıktan sonra araştırmalarını sürdürmeye devam etmiş ve bu araştırmalarını bizimle paylaşmaktadır.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

120BeğenenlerBeğen
57TakipçilerTakip Et
1,099TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
56,182.00 $
56,182.00 $
2.22%
ethereumEthereum
4,519.76 $
4,519.76 $
4.07%
binance-coinBinance Coin
621.19 $
621.19 $
3.51%
tetherTether
0.999698 $
0.999698 $
0.22%
solanaSolana
225.68 $
225.68 $
1.61%
cardanoCardano
1.68 $
1.68 $
5.26%
xrpXRP
0.967647 $
0.967647 $
3.95%
usd-coinUSD Coin
0.999325 $
0.999325 $
0.15%
polkadotPolkadot
35.60 $
35.60 $
5.2%
dogecoinDogecoin
0.214669 $
0.214669 $
0.14%

Benzer Haberler