Home Bitcoin (BTC) Haberleri Max Keiser, Kurumsal Yatırımcı Bitcoin Arz Krizi Karşısında BTC’nin Ani Yükselişine Hazırlıklı Olun

Max Keiser, Kurumsal Yatırımcı Bitcoin Arz Krizi Karşısında BTC’nin Ani Yükselişine Hazırlıklı Olun

0
Max Keiser, Kurumsal Yatırımcı Bitcoin Arz Krizi Karşısında BTC’nin Ani Yükselişine Hazırlıklı Olun

Wall Street uzamnlarından Max Keizer, gelecekte daha fazla fiyattan BTC almaya zorlayacak ciddi bir Bitcoin tedarik krizi öngörüyor. Bitcoin sadece 21 Milyona adet olacak.

Bir Take The Orange Pill röportajında, Bitcoin firebrand, kurumsal yatırımcılar kıt varlığın arzı için piyasaları araştırdıkça BTC için büyük fiyat boşluklarının olabileceğini söylüyor.

“Son birkaç yıldır, sahte hacimden gerçek hacme geçiş yapıyoruz ve bu, fiyat keşfi oluşturmak için ek yük veya hacim arzında dalgalanmaya benzer.

Çok yakında olacağını düşündüğüm şey ise, Michael Saylor tipi veya bir şirket tipi veya bir kurumun 10 milyar ila 20 milyar dolar değerinde Bitcoin satın alma emri ile geleceği ve aniden birkaç işlem içinde yapacaklar, hiç arz olmadığını keşfediyor ve sonra aniden fiyat 37.000 $ ‘dan 47.000 $’ a 52.000 $ ‘a yükselecek. On dakika içinde olabilir çünkü piyasalar insanları orada arz olduğu hissine kaptırdı.

Tüm bu saçmalık arzını karıştırıyor ve sonra hepsi bittiğinde, kurumlar kaba bir uyanışa girecekler çünkü çok daha yüksek olana kadar herhangi bir fiyata herhangi bir madeni para kaynağı olamayacaklar. Bu yüzden bir sonraki kopuşun bir boşluk olacağını düşünüyorum. Aniden daha yükseğe çıkmalı ve sonra bu büyük bir hikaye olacak. “

Keizer ayrıca Bitcoin’in merkez bankalarının şüpheli para politikalarından kaçmak için yaygın olarak benimsendiği bir gelecek görüyor.

“Merkez bankaları aşınmaya devam ettikçe ve sorun daha da kötüleşmeye devam ettikçe ve yeni çözümler ya da sadece aynı bozuk şeyi yapmaya devam etme düşüncesi olmadığı için, Bitcoin’in daha yüksek hızla ilerlediğini göreceksiniz, bu da daha fazla sermaye çekmeyecektir. Sadece bu çatallı küresel ekonomiye sahip olacağız. Bir Bitcoin dünyasında bir Bitcoin ekonomisi ve bir Bitcoin hayatı ve Bitcoin hayatını yaşayan insanlar olacak ve diğerleri olacak. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here