Home Bitcoin (BTC) Haberleri Mart Ayında Bir Geri Çekiliş Olacağını Tahmin Eden Analist BTC İçin Yeni Yolu Çizdi

Mart Ayında Bir Geri Çekiliş Olacağını Tahmin Eden Analist BTC İçin Yeni Yolu Çizdi

0
Mart Ayında Bir Geri Çekiliş Olacağını Tahmin Eden Analist BTC İçin Yeni Yolu Çizdi

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin için bu hafta 50.000 $ ‘lık düşük seviyeye düştükten sonra geri dönerken Bitcoin‘in kısa vadeli yörüngesini çiziyor.

Yeni bir videoda, Bitcoin’in Mart ayındaki geri çekilme zamanlamasını belirleyen analist, BTC’nin mevcut rallisinin muhtemelen 58.500 $ seviyesinde duracağını tahmin ediyor.

“Şu anda günlük zaman dilimine göre kritik olan şey, buradaki bölgenin tamamı, yani [58.500 $] üzerindeki herhangi bir şey piyasaları tüm zamanların en yüksek seviyelerine getirecek.

Bu bekleniyor mu? Menzile bağlı bir yapıya sahip olacağımızı varsaydığım bu aşamada bunu beklemiyorum. “

Daha düşük zaman diliminde Van de Poppe, Bitcoin’in 56.200 $ ‘da net bir dirençle karşı karşıya olduğunu ve 54.100 $’ da destek bulmaya çalıştığını belirtti.

Tüccar, 54.000 $ aralığının BTC için destek görevi görmemesi durumunda, kral madeni paranın muhtemelen önümüzdeki hafta 50.000 $ seviyesini yeniden test edeceği ve hatta geçici olarak 48.500 $ ‘a düşebileceği konusunda uyarıyor.

Bitcoin için düşüş 50.000 $ aralığına doğru dibe vurursa, muhtemelen daha uzun bir alt sezon için yer açacaktır.

“En azından alt sezon daha uzun sürecek veya Bitcoin dibe vurursa devam edecek.”

Ethereum’a gelince, analistin grafiği, ikinci en büyük kripto varlığının, yeni zirvelere tırmanmaya devam edeceği Nisan ortasına kadar değiştiğini gösteriyor.

Van de Poppe, ETH’nin tutması gereken kritik seviye 1.660 dolar ve bu başarısız olursa 1.500 dolar diyor. Ethereum, yatırımcının beklediğinden daha erken patlarsa, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.042 $ ‘ ı yeniden test etmek için 1.750 $ seviyesinin üzerine çıkması gerekecek .

Videonun orijinal hali Kaynak: Youtube

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here