Home Bitcoin (BTC) Haberleri Madenciler Satmayı Reddederken Kurumlar 620 Milyon Dolarlık Bitcoin Daha Satın Aldı

Madenciler Satmayı Reddederken Kurumlar 620 Milyon Dolarlık Bitcoin Daha Satın Aldı

0
Madenciler Satmayı Reddederken Kurumlar 620 Milyon Dolarlık Bitcoin Daha Satın Aldı

Madenciler kripto paralarını satmayı reddederken kurumsal yatırımcılar 620 milyon dolar değerinde başka bir bitcoin satın aldılar. Varlık yükselişe hazırlanıyor mu?

CryptoQuant, borsalarda depolanan stabilcoinlere ve madencilerin davranışlarına atıfta bulunarak, Bitcoin üzerindeki satış baskısı azalmaya devam ediyor. Aynı zamanda, kurumsal yatırımcılar varlığın birikimli büyük bölümlerini tutuyorlar, Coinbase’den başka bir büyük geri çekilme önerdi.

BTC Satış Baskısı Düştü

BTC yatırımcılarının varlıklarını borsalardan sürekli olarak geri çektiklerini ve bunun da satış baskısını azaltması gerekiyor.

Borsalarda bulunan stabilcoin miktarı tüm zamanların en yüksek seviyelerindedir. Bu da yatırımcıların ellerindekileri satması yerine herhangi bir şeyler almasına yol açabilir.

Ek olarak, madenciler 2021’in başındaki satış çabalarını da durdurdu . Diğer CryptoQuant verileri, bilinen madencilerin adreslerinin yeni dağıtılan bitcoinlerini borsalara aktarmayı bıraktığını, bu da onlardan gelen satış baskısının da düştüğü anlamına geldiğini ortaya koydu.

Kurumlar Birikmeye Devam Ediyor

Madenciler BTC varlıklarını satmayı reddediyor gibi görünürken, kurumsal yatırımcılar yalnızca birikim seviyelerini yoğunlaştırdı.

Kurumların BTC satın alması için en çok tercih edilen platformlardan biri olan Coinbase’den önemli miktarda para çekme, büyük yatırımcıların davranışına işaret ediyor.

CryptoQuant , sadece birkaç saat önce 11.105 bitcoin karşılığında yapılan en büyük ABD merkezli kripto borsasından başka bir büyük transferin ana hatlarını çizdi. Bugünkü fiyatlarla bu miktar 620 milyon doları aşıyor.

Önceki örneklerden alınan tarihsel veriler göz önüne alındığında, birincil kripto para biriminin fiyatı önemli bir artışa hazırlanıyor olabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here