Home Bitcoin (BTC) Haberleri Kripto Para Piyasasına Genel Bakış Bitcoin, Ethereum, Ripple

Kripto Para Piyasasına Genel Bakış Bitcoin, Ethereum, Ripple

0
Kripto Para Piyasasına Genel Bakış Bitcoin, Ethereum, Ripple
  • Bitcoin’in işlem ücretleri son iki yılın üstünde
  • BTC’nin 9300 Doları Geçmesi Gerekiyor
  • Altcoinler, ralliden sonra duruldular

Madencilik ve İşlem Ücretlerinin Zorluğu

Bitcoin işlem ücretleri, Şubat 2018’den bu yana en yüksek seviye olan ortalama 6.62 $ ‘a ulaştı. Dahası, yaklaşık 90MB veri onay bekliyor. Uzmanlar, artan ücretlerin Bitcoin ağında artan talebin göstergesi olduğunu belirtiyor. 

Bunun dışında, büyüyen ücretler, azalan karma oranıyla kısmen açıklanabilir. Bitcoin’in yarıya inmesinden sonra 120 ila 95 petahash arasında düştü. En derin düşüştür ve blok bulmak normalden daha zor olduğu anlamına gelir. Sonuç olarak, ağ kapasitesi azalır, bu da aşırı yüklenmeye yol açar ve ücretleri daha da yükseltir.

Top 3 Fiyat Güncellemesi

Bitcoin (BTC) gün içi düşük seviyeden 9.088 $ ‘a çıkarak iyileşmeye yönelik hareketleri var, ancak boğalar 9.300 $’ a Doğru büyük bir dirençle karşılaştılar. Bu direnç, yukarı yönlü hareketi durdurdu ve BTC fiyatı 9100 Dolar aralığında işlem görüyor. Bitcoin, hem günlük bazda hem de Cumartesi gününün başından beri çoğunlukla değişmedi.

Ethereum (ETH) Pazar günü 210,00 doların üzerinde toparlanmaya çalıştı, ancak yazı yazılırken hızla 206.50 dolara çekildi. En büyük ikincikripto paramız, teknik resmi iyileştirmek ve 220,00 $ ‘a doğru sürdürülebilir bir harekete izin vermek için en az 215,00 $’ a (son konsolidasyon kanalının üst sınırı) yeniden geçmesi gerekiyor.

XRP / USD 0,2000 doların altında bir aralıkta kilitlendi. Madeni para, yeni alımlarda kritik seviyenin altına düşmesinden önce gün içi 0,2030 dolardan işlem gördü.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here