Home Bitcoin (BTC) Haberleri Kripto Para Milyarderi Mike Novogratz Bitcoin’nin Boğa Koşusunun Başında Olduğunu Belirtiyor

Kripto Para Milyarderi Mike Novogratz Bitcoin’nin Boğa Koşusunun Başında Olduğunu Belirtiyor

0
Kripto Para Milyarderi Mike Novogratz Bitcoin’nin Boğa Koşusunun Başında Olduğunu Belirtiyor

Galaxy Digital CEO’su ve Bitcoin bull Mike Novogratz, Bitcoin’in 2017’deki patlamasının aksine kurumsal benimsemenin artmasıyla desteklenen büyük bir boğa dönemi geçirdiğini söylüyor.

Real Vision CEO’su Raoul Pal’ın ev sahipliği yaptığı The Interview – Crypto’nun yeni bir bölümünde Novogratz, 2020’nin sonuna gelindiğinde Bitcoin’in parabolik olarak yükselmesine rağmen bu hareketi 2017’nin tekrarı olarak görmediğini söylüyor .

Novogratz, bu Bitcoin gücünüboğa döneminin kalıcı olduğuna inanıyor. Dijital varlık yönetimi firmasının başkanı, BTC’nin önümüzdeki yıl boyunca fiyatı ikiye katlayabileceğini ve altının piyasa değerinden büyük bir pay alabileceğini öne sürüyor.

“Bunun 2017 olmadığına çok daha fazla ikna oldum, herkese bunun spekülatif bir çılgınlık olduğunu söyleyip durduğum yer, bunun çok yıllı, yüzde birkaç yüz dev, dönüştürücü bir rallinin başlangıcı olduğunu söylüyorum. Önümüzdeki yıl Bitcoin’in 50.000’de olduğunu görmek benim için kolay.

Bu altının% 10’u. Bence altın yükseliyor. Biliyorum, altının% 10’una ulaştığımızda, ‘Neden sadece% 10 altın? Neden altının% 25’i değil? ‘ Sonra bir noktada altını tutacak. Bu bir yılda olmayacak. Bir yıl içinde olmayacağını garanti ederim, ancak bu ağ efektlerini aldığınızda bu şeyler daha hızlı gerçekleşir. “

Digital Galaxy CEO’su, MassMutual’ın BTC’ye girişini vurguluyor. 169 yaşındaki sigorta devi , Bitcoin’e 100 milyon dolar yatırım yaptı . Novogratz, bunun diğer şirketlere satın alma konusunda ilham verebilecek önemli bir kilometre taşı olduğunu söylüyor.

“Litecoin’i kuran adamın en üstte satıldığını hatırlıyorum ve ‘Dostum, kurucu olarak her şeyi tam anlamıyla yüksek tikte boşaltmak harika değil. Bir spekülatör olarak harika, ancak bir topluluk oluşturucu olarak değil. ‘ Bu topluluklara giren yeni insanlar görmüyorum. Adil olmak gerekirse, neredeyse paketi veya Ponzis’i geçmek gibi hissediyorlar. Bitcoin’de farklı olan nedir? Bitcoin’de her zaman kurumlara giren yeni insanlar görüyorum.

Bugün Mass General giriyor. Bu, belki daha sonra ulaşabileceğimiz çok büyük bir anlaşma …

Geri adım atıp bunun ne kadar önemli olduğunu düşünürsek, bir sigorta şirketi bunu yapabilir ve bunu kamuoyuna açıklayabilirse, dünyada Bitcoin satın almaktan utanacak bir kurum yok. Hepsi – ve size anlaştığımız her bankadan, daha önce ilgilenmediğimiz bankalardan söyleyebilirim – ‘Nasıl dahil oluruz?’ ”

Novogratz, giderek daha fazla derin yatırımcı Bitcoin tutmada değer buldukça piyasada bir değişim görmeye başladığını söylüyor. Galaxy Digital CEO’sunun gözünde, şu anki zorluk, kurumların hızlı bir şekilde ifşa olmasını istemesi, ancak BTC pastasının bir dilimi için artan rekabet var.

“Şimdi, sorun şu ki, çok hızlı gelişiyor, bundan istediğiniz kadar yararlanamıyorsunuz çünkü doğru insanları yeterince hızlı işe alamıyorsunuz ve çok fazla rekabet var.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here