Home Analiz Kripto Analiz: Halving Öncesi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)

Kripto Analiz: Halving Öncesi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)

0
Kripto Analiz: Halving Öncesi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)
  • Coin Metrics, halving öncesi madenciler alternatifler üretmeye çalışıyorlar.
  • Yükselişten sonra bir geri çekilme oldu kripto piyasasında

Bitcoin (BTC) halving yaklaşık bir haftadan daha kısa bir süre kaldığı için, madenciler, karlılıklarını ve uzun vadede hayatta kalma yeteneğini tanımlayacağı için ilk dijital madalyonun hash oranı üzerindeki etkisi ile ilgileniyorlar. Bu bile genellikle Bitcoin (BTC) için olumlu bir tetikleyici olarak ortaya çıktı, ancak birçok belirsizlikte hala yerini koruyor.

Madenciler için riskleri azaltmak amacıyla Coin Metrics, yarılanma ve Bitcoin’in hash oranı üzerindeki etkisine karşı korunmak için kullanılabilecek iki türev aracı geliştirdi. 

Coin Metrics, CMBI Bitcoin Endeksini ve ‘Gözlenen Çalışmayı’ geleneksel karma oran tahminlerine kıyasla madencilik faaliyetinin gerçeklerini ölçmek için daha reaktif, duyarlı ve manipülasyona dayanıklı bir yol olarak tasarladı.

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) fiyatı gün içi yüksek seviyeden 9,122 dolardan reddetti ve ABD oturumu açılışı öncesinde tekrar 9.000 doların altına düştü. 1 saatlik grafikte düşen üçgen şeklindeki atılımın yanlış olduğu kanıtlandığından, madeni para son aralığın içine geri döndü. Basın zamanında, Bitcoin kısa vadeli düşüş eğilimi içinde 8.800 $ ‘a ve 8.500 $’ a destek vermeye odaklanıyor.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda gün başından bu yana% 1,5 düşüşle 203 – 204 $ aralığının ortasında seyrediyor. Kripto para Pazartesi günü dip seviyeden 195 dolarlık desteğe ulaştı, ancak yükseliş ivmesi henüz çekişmedi. ETH satıcıları, madeni paranın toparlanmasını 220 dolara çıkarmasını önleyen 210 $ ve 212 $ seviyesinde kümeleniyor. Yerel destek, psikolojik 200 $ ve 195.00 $ tarafından oluşturulur.

Ripple (XRP) Fiyat Analizi

Üçüncü en büyük kripto para birimi olan Ripple, yatırımcılar arasında artan hayal kırıklığı karşısında 0.2200 doların altına geriledi. Fiyat, 0.2100 $ ile 0.2200 $ arasındaki aralığı gözlemliyor, bu da iyileşme şansı olduğu anlamına geliyor. Öte yandan, kısa vadeli önyargı dalgalanmaya devam ediyor .XRP artık hayal kırıklığınamı yol açıyor yoksa bu yükseliş daha bir başlangıç seviyesimi?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here