Home Bitcoin (BTC) Haberleri Kraken CEO’su Bitcoin Tahminini Açıkladı: 1 Milyon Dolar-Ne Zaman Olabilir?

Kraken CEO’su Bitcoin Tahminini Açıkladı: 1 Milyon Dolar-Ne Zaman Olabilir?

0
Kraken CEO’su Bitcoin Tahminini Açıkladı: 1 Milyon Dolar-Ne Zaman Olabilir?

Kraken CEO’su olan Jese Powell Bitcoin’in yakın gelecekte 7 haneli rakamlara ulaşacağına inanıyor.

Jesse Powell Bloomberg TV’ye verdiği bir röportaj da Bitcoin fiyatının yıl içinde %2000 artacağını ve dünyada egemen para birimlerinin başı olacağına inanıyor.

“Yani, Bitcoin’e inanan insanlar onun tüm dünya para biriminin yerini alacağını söylüyorlar, yani temelde doların piyasa değeri veya euro ne olursa olsun, bunların tümü Bitcoin’in değerinde olabilir.

Yakın vadede insanlar altını aştığını bir değer deposu olarak görüyorlar, bu yüzden önümüzdeki on yıl içinde bir fiyat hedefi olarak 1 milyon $ dolar’ın çok makul olduğunu düşünüyorum. ”

Powel Bitcoin fiyat tahminlerini sadece basitçe açıklayarak uzun vade de Bitcoin’in değerinin dolarla ölçülemeyeceğini düşünmekte.

“Tabii ki sadece spekülasyon yapabiliriz, ancak onu dolar cinsinden ölçtüğünüzde sonsuza gideceğini düşünmelisiniz. Bu ulusal para birimi sadece elli yaşında, şimdiden aşırı zayıflık belirtileri gösteriyor ve bence çok yakında insanlar Bitcoin cinsinden şeylerin fiyatını ölçmeye başlayacak.

Ve bence gerçek inananlar size aya, Mars’a kadar gideceğini ve sonunda dünyanın para birimi olacağını söyleyecekler, bu yüzden bitcoin fiyatını dolar cinsinden değil, başka ne ile ölçüyor olacağız. onunla satın alacaksınız, muhtemelen gezegenleri ve diğer güneş sistemlerini biliyorsunuzdur. ”

Jese Powell Bitcoin Fiyat Tahmini

Jese Powell’in kısa vade tahmininde Bitcoin‘nin 100,000 Dolara çıkacağını söylüyor.

Kripto alanına ilgili CEO pek çok yöneticinin BTC’yi enflasyondan korunmak için tercih ettiğini söylüyor.

“İnsanlar, bu sınırlı, öngörülebilir arz nedeniyle güvenli bir sığınak olarak buraya akın ediyor. Yakın zamanda bir Bitcoin madenciliği yapmayacağız. Kimse Bitcoin basamaz, bu yüzden çok tahmin edilebilir ve insanlar bu nedenle Bitcoin’e akın ediyor. ”

“Geçtiğimiz üç ayda, tüm kişilerden büyük miktarda yeni hesap akışı görüyoruz, bu nedenle hedge fonları görüyoruz, varlık yöneticileri görüyoruz, perakende yatırımcıları görüyoruz, günlük tüccarlar görüyoruz. Herkes buna kaydoluyor. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here