JPMorgan Analistleri: Bitcoin Balon Bölgesinde Olabilir

JPM analistleri, BTC için olası bir fiyat düzeltmesi uyarısında bulunurken, varlığın oynaklığının hisse senetlerine karşı güvenilir bir koruma olmasını engellediğini iddia etti.

JPMorgan Chase & Co stratejistleri, BTC fiyatının, tahmin edilen piyasa değerlerinden önemli ölçüde daha yüksek olduğu için balon bölgesinde olabileceği konusunda uyardılar. 

Dahası, analistler, Bitcoin’in ve diğer kripto para birimlerinin hisse senetlerine karşı bir koruma işlevi görmediğine inanıyor.

JPM’nin Swinging BTC Görüşü

JPM, aylarca BTC’de biraz olumlu olduktan sonra, varlığın hızla artan talep nedeniyle altının pazar payının bir kısmını aldığını iddia ederek , JPM kripto para birimindeki ayarını değiştirdi.

İlk olarak, Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki stratejistler, Bitcoin‘in rekor kıran rallisinin sürdürülebilirliğini sorguladılar ve bu haftanın başlarında, varlığın volatilitesinin daha da yükselmesini engellediğini iddia ettiler.

Daha yakın tarihli bir bitcoin değerlendirmesi sırasında, analistler kripto para biriminin rezil oynaklığına bir kez daha değindi . 

Varlıktan gelen çift haneli fiyat dalgalanmalarının onu bir “ekonomik yan gösteriye” ve hisse senetlerindeki olası düşüşe karşı zayıf bir korumaya dönüştürdüğünü iddia ettiler.

“Kripto varlıkları, hisse senetlerindeki büyük düşüşler için en zayıf koruma olarak sıralanmaya devam ediyor ve üretim maliyetlerinin çok üzerinde fiyatlarda şüpheli çeşitlendirme faydaları varken, kripto sahipliği yaygınlaştıkça döngüsel varlıklarla korelasyonlar artıyor.”

Bitcoin Adil Değerinin Çok Üzerinde İşlem Görüyor

JPM’nin stratejistleri, BTC’nin kesin gerçeğe uygun değerini verememiş olsalar da, kripto para biriminin bu seviyenin oldukça üzerinde olduğunu iddia ettiler. 

Bu nedenle, varlığın bir balon halinde olduğunu ve yakında trendini tersine çevirip sert bir düzeltmeye gidebileceğini söyleyerek Deutsche Bank’a katıldılar .

Daha önce, onlar firma inananlar Bitcoin fiyatı sürece Graycale Bitcoin Güven için talep vardı artmaya devam edebilir. 

Ancak, analizlerine göre, GBTC’ye artan talep ve Tesla gibi büyük isimlerin girişi bile kripto para birimini yukarı çekemeyecek gibi görünüyor.

JPM’nin görüşünün aksine Rick Rieder geliyor . Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock’un genel müdürü, geçtiğimiz günlerde kurumun portföyünü çeşitlendirmek için olası bir seçenek olarak Bitcoin’e “biraz daldığını” söyledi. 

BlackRock’un çok fazla paraya sahip olduğunu çünkü geleneksel hedge’lerin bu durumlarda işe yaramadığını iddia etti.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
30,479.00 $
30,479.00 $
2.77%
ethereumEthereum
2,079.31 $
2,079.31 $
2.51%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.08%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.3%
binance-coinBNB
303.25 $
303.25 $
3.69%
xrpXRP
0.431017 $
0.431017 $
2%
cardanoCardano
0.576039 $
0.576039 $
9.09%
solanaSolana
56.12 $
56.12 $
10.04%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.01%
polkadotPolkadot
11.42 $
11.42 $
2.62%

Benzer Haberler

/