Home Bitcoin (BTC) Haberleri John Bollinger ve Tone Vays Bitcoin İçin Yükseliş Zamanının Yaklaştığını Tahmin Ediyor

John Bollinger ve Tone Vays Bitcoin İçin Yükseliş Zamanının Yaklaştığını Tahmin Ediyor

0
John Bollinger ve Tone Vays Bitcoin İçin Yükseliş Zamanının Yaklaştığını Tahmin Ediyor

Kripto para piyasasına bir bütün olarak bakarsak, özellikle Bitcoin, yıl başında inanılmaz bir fiyat yükselişi yaptıktak sonra 2020’de bunu devam ettirmek için uğraşıyor.

Bitcoin fiyatı, 2020 yılının ilk aylarında yaptığı yüzde 50’lik artış ile yatırımcıların iştahını kabartmıştı. Analistler Bitcoin fiyatının yükselişe devam edeceğini hatta inanılmaz fiyat tahmini yapıklarıda oluyor.

Finansal analist ve Bollinger markasının baş yapıtı John Bollinger kısa süre önce attığı tweette Bitcoin’nin önündeki direnci kırdığı zaman Bitcoin Fiyatının inanılmaz bir şekilde yükseleceğini söylüyor.

John Bollinger, Bitcoin’in Düşüş İhtimalinin Olduğu

Bitcoin önümüzdeki aylarda tüm kilit direnci kırarsa, fiyatın olabildiğince yükselmesine neden olabilir

Tweet’indeki ana nokta, Bitcoin’in onu düşüş pozisyonunda çekebilecek dış faktörlerden etkilenmeyeceğine, aksine bir düşüş kaydedeceğine inanmasıydı.

Bitcoin’in satın alımların dahada yaygın olacağı bir noktaya gelmek üzere olduğunu belirtti.

İlk kripto para Bitcoin, Fiyat olarak yüzde 50 düştü Mart ayı dahil buda yatırımcıların iştahını kabartmasına neden olmuştu. Zaten bu düşüş kısa sürmüş ve ardından yükselişe geçmişti.

Ne olursa olsun, Bitcoin’in piyasa rağmen hala iş görebilecek pozisyonda olduğunu ve bir yatırım aracı olduğunu ispatladı.

Ayrıca, Nisan ayında, Bollinger bir fiyat sıkışıklığı tahmin ettikten sonra, Bitcoin fiyatı yüzde 40 oranında bir artış gördü.

Tone Vays, Bitcoin Fiyatı Yakında Yükselişe Geçecek

Tone Vays , Bitcoin’e olan talebin üretilen Bitcoin miktarından daha fazla olduğundan, amiral gemisi kripto parasının bundan yararlanabileceğini ve önümüzdeki haftalarda bir fiyat artışı sağlayabileceğine inanıyor .

Grayscale’deki yönetici, bir Bitcoin fiyat artışının yakında olduğunu ve yukarıda John Bollinger tarafından belirtilen söylemlere katıldığınıda sözlerine ekliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here