Cuma, Ekim 30, 2020

John Bollinger ve Tone Vays Bitcoin İçin Yükseliş Zamanının Yaklaştığını Tahmin Ediyor

Kripto para piyasasına bir bütün olarak bakarsak, özellikle Bitcoin, yıl başında inanılmaz bir fiyat yükselişi yaptıktak sonra 2020’de bunu devam ettirmek için uğraşıyor.

Bitcoin fiyatı, 2020 yılının ilk aylarında yaptığı yüzde 50’lik artış ile yatırımcıların iştahını kabartmıştı. Analistler Bitcoin fiyatının yükselişe devam edeceğini hatta inanılmaz fiyat tahmini yapıklarıda oluyor.

Finansal analist ve Bollinger markasının baş yapıtı John Bollinger kısa süre önce attığı tweette Bitcoin’nin önündeki direnci kırdığı zaman Bitcoin Fiyatının inanılmaz bir şekilde yükseleceğini söylüyor.

John Bollinger, Bitcoin’in Düşüş İhtimalinin Olduğu

Bitcoin önümüzdeki aylarda tüm kilit direnci kırarsa, fiyatın olabildiğince yükselmesine neden olabilir

Tweet’indeki ana nokta, Bitcoin’in onu düşüş pozisyonunda çekebilecek dış faktörlerden etkilenmeyeceğine, aksine bir düşüş kaydedeceğine inanmasıydı.

Bitcoin’in satın alımların dahada yaygın olacağı bir noktaya gelmek üzere olduğunu belirtti.

İlk kripto para Bitcoin, Fiyat olarak yüzde 50 düştü Mart ayı dahil buda yatırımcıların iştahını kabartmasına neden olmuştu. Zaten bu düşüş kısa sürmüş ve ardından yükselişe geçmişti.

Ne olursa olsun, Bitcoin’in piyasa rağmen hala iş görebilecek pozisyonda olduğunu ve bir yatırım aracı olduğunu ispatladı.

Ayrıca, Nisan ayında, Bollinger bir fiyat sıkışıklığı tahmin ettikten sonra, Bitcoin fiyatı yüzde 40 oranında bir artış gördü.

Tone Vays, Bitcoin Fiyatı Yakında Yükselişe Geçecek

Tone Vays , Bitcoin’e olan talebin üretilen Bitcoin miktarından daha fazla olduğundan, amiral gemisi kripto parasının bundan yararlanabileceğini ve önümüzdeki haftalarda bir fiyat artışı sağlayabileceğine inanıyor .

Grayscale’deki yönetici, bir Bitcoin fiyat artışının yakında olduğunu ve yukarıda John Bollinger tarafından belirtilen söylemlere katıldığınıda sözlerine ekliyor.

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

16BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
11,747,465
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 30 October 2020 15:51

En Son Haberler

Holochain (HOT) Fiyat Tahmini 2020 – 2025

Holochain (HOT) Fiyat Tahmini Holochain, finansal olmayan ve dahili bir kredi cihazıdır. Cihaz sahibinin, uygulamalarını başarıyla kullanabilmeleri için barındırma alanlarını...

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Ünlü Analistlerlerden LTC’nin 49 Doları Testi Ve Devamı

Litecoin fiyat tahmini, 49 dolara doğru bir tersine dönüş bekliyor.Litecoin fiyatı 46.80 $ 'da güçlü bir dirençle karşı karşıya.LTC fiyatı 45 $...

Hedgeye CEO’su Tüm Bitcoinlerini Neden Sattı?

Büyük bir risk yönetimi firmasının CEO'su Keith McCullough, neden tüm Bitcoin'lerini sattığını açıklıyor. Ve onunla aynı fikirde olmaman neden senin hatan.
bitcoinBitcoin
13,507.77 $
13,507.77 $
0.71%
ethereumEthereum
381.79 $
381.79 $
2.37%
rippleXRP
0.238229 $
0.238229 $
2.78%
litecoinLitecoin
53.91 $
53.91 $
2.99%
eosEOS
2.51 $
2.51 $
5.5%
tezosTezos
1.86 $
1.86 $
5.59%
chainlinkChainlink
11.03 $
11.03 $
4.91%

Benzer Haberler

Hedgeye CEO’su Tüm Bitcoinlerini Neden Sattı?

Büyük bir risk yönetimi firmasının CEO'su Keith McCullough, neden tüm Bitcoin'lerini sattığını açıklıyor. Ve onunla aynı fikirde olmaman neden senin hatan.

BitMEX Yöneticileri Para Aklama Suçlarından Dolayı Görevlerinden Alındı

BitMEX CEO'su, CTO derhal yürürlüğe girerek görevden alındıİdarenin görevden alınmasına rağmen, takas işlemi devam ediyor Seyşeller merkezli kripto değişim...

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC 10800 $ ‘ı Yeniden Test Edecek mi?

Bitcoin fiyat tahmini, fiyattaki başka bir artış için güçlü geliyor.Bitcoin fiyatı 10800 $ 'ı yeniden test ediyor, ancak ayakta kalamıyor.Piyasa duyarlılığı, güçlü...