Home Bitcoin (BTC) Haberleri Guggenheim’dan Scott Minerd, Bitcoin’in 20 – 30 Bin Dolar’a Kadar Gelebileceğini Söylüyor

Guggenheim’dan Scott Minerd, Bitcoin’in 20 – 30 Bin Dolar’a Kadar Gelebileceğini Söylüyor

0
Guggenheim’dan Scott Minerd, Bitcoin’in 20 – 30 Bin Dolar’a Kadar Gelebileceğini Söylüyor

Wall Street’da uzun süre geçiren analist, Bitcoin‘in hızlı yükselişi konusunda dikkatli olmamızı söylüyor ve kripto para biriminin yakın zamanda büyük bir düşüşe geçebileceğini söylüyor.

Bitcoin yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine geldikten bir hafta sonra yaklaşık 65.000 $ dolarda geri çekildi, Scott Minerd, Guggenheim Partners Baş Yatırım Sorumlusubuna inanıyor.

Bitcoin değerinin yarısından fazlasını kaybetmek üzere olabilir.

Minerd, CNBC Worldwide Exchange’e konuşan Minerd , “Bitcoin’de 20.000 ila 30.000 $ ‘a geri gelebileceğimizi düşünüyorum, bu % 50’lik bir düşüş olacak, ancak Bitcoin ile ilgili ilginç olan şey, bu tür düşüşleri daha önce görmüş olmamızdır ,” dedi.

Geçen yılın Nisan ayından bu yana, Bitcoin yaklaşık 7.000 dolardan 64.804 dolara yükseldi.

Bitcoin de aynı yıl boyunca dramatik düşüşler yaşadı, Mart ayının sonlarına kadar 24 saat içinde neredeyse % 15 ve geçtiğimiz hafta aynı dönemde neredeyse % 20, tüm zamanların en yüksek seviyesinden 52.829 $ ‘a düştü.

Minerd, uzun vadede BTC’de yükselişini sürdürüyor ve fiyatların sonunda madeni para başına 400.000 ila 600.000 $ ‘a ulaşabileceğini öne sürüyor.

Yakın gelecekte bir düzeltmenin “uzun vadeli bir boğa piyasasındaki normal evrimin” bir parçası olacağını söylüyor.

Son zamanlarda Bitcoin boğası Peter Brandt, Bitcoin’in haftalık hareketli ortalama trend çizgisini test etmesi durumunda varlığın boğa döngülerinde bile yapmak istediği bir şeyi 46.615 $ ‘a düşebileceğini öne sürdü, ancak Brandt şiddetli yeniden testin olası olmadığını düşündü .

Yazma sırasında, Bitcoin 50.000 $ seviyesinde işlem görüyor ve Bitcoin Binance verilerine göre 47,500 dolara kadar düştü.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here