Home Bitcoin (BTC) Haberleri En İyi Analistler Bitcoin’in Boğa Döneminin Başında Olduğunu Düşünüyor

En İyi Analistler Bitcoin’in Boğa Döneminin Başında Olduğunu Düşünüyor

0
En İyi Analistler Bitcoin’in Boğa Döneminin Başında Olduğunu Düşünüyor

Tanınmış kripto analistleri PlanB ve Willy Woo, Bitcoin’in kitlesel olarak benimsenme yolculuğuna yeni başladığını söylüyor.

The Investor’s Podcast Network ile ilgili üç yönlü bir röportajda, zincir içi veri uzmanı Woo, tahminlerine göre, balinaların yoğun bir şekilde BTC biriktirdiğini ve perakende yatırımcıların yeni başladığını ortaya koyuyor.

Buda şunu gösteriyor ki Bitcoin‘in hala bir boğa piyasasının ilk aşamalarında olduğunu gösteriyor.

“Şu anda beklediğimiz şey, sonunda perakendenin devreye gireceği ve şu anda gördüğümüz şey… Daha da fazla balinanın bu sessiz birikimini görüyoruz ve perakende satışın ilk ipuçlarını görüyoruz.

Ve perakende geldiğinde, spot borsalardaki envanterin arttığını göreceksiniz. Şimdi artıyorlar çünkü perakende küçük sahipleri ve madeni paralarını bu dünyanın Coinbase’lerinde saklama eğilimindeler.

Bu boğa piyasasının sonraki aşamalarında, bu borsalardaki envanterin arttığını göreceksiniz ve bunu henüz görmüyoruz. Yani hepimiz bu aşamada gerçekten erkenciyiz.

Borsa birikiminin uzunluğunun bu kadar uzun ve çok derin olması akıllara durgunluk veriyor.

İkincisi, 1.000’den fazla madeni paraya sahip olan balinaların miktarı, yani yaklaşık 35 milyon dolar, yukarı doğru 40 milyon Bitcoin, şu anda sayıları patlıyor ve bu tür sahiplerinde bu kadar keskin bir tırmanış görmedik. . “

Woo, döngü hala emekleme döneminde olsa da, tüccarın bunun gibi bir boğa piyasası görmediğini ve Bitcoin’in bir daha asla 30.000 $ ‘ın altına düşmeyeceğini tahmin ettiğini açıklıyor.

“Bu inanılmaz bir boğa piyasası. Teknik tüccarlar ‘Bu şey aşırı ısındı’ diyerek fiyata bakıyorlar.

Bitcoin’deki kariyerimde, fiyatın tamamen dikey bir duvara gittiği, ancak satın almanın temelleri, bunu destekliyorlar ve şu anda gidebileceğimiz gerçek bir yol yok – bazı insanlar 22.000 dolar diyorlar – benim modellemem diyor ki şu anda ayı tabanı 30.500 dolar civarında. Ve bu, piyasaya giren tam sermaye miktarına bağlı. “

PlanB , mevcut boğa döngüsünde muhtemelen en az yarım yıl kaldığını varsayarak Woo’nun yükseliş bakış açısını yansıtıyor .

“Bir boğa piyasasında olduğumuz ve erken aşamada olduğumuz konusunda Willy ile tamamen aynı fikirdeyim, bu yüzden bana sorarsanız gidecek çok yolumuz var. Kasım-Aralık ayından beri boğa piyasasındayız, bu yüzden en az yarım yılımız var. “

Tüccarların bu döngüde BTC için hedefleri, amiral gemisi kripto para biriminin bu döngüyü yürütmek için bolca alana sahip olduğunu da gösteriyor.

Bitcoin 2013 Boğa Dönemini Yaşarsa

Woo, ortalama geri dönüş modelinin BTC’nin zirveye ulaştığında en azından ikiye katlandığını gösterdiğini söylüyor.

Bu ortalama bir geri dönüş modelidir. Her şeyin ortalamaya yöneldiğini söyleyen süslü sözler… Şu anda baktığımda 102.000 $ ve yukarı doğru eğilme eğiliminde. Öyleyse hala taşınacak biraz yerimiz var. “

PlanB, mevcut piyasa 2013’teki gibi davranırsa, o zamanın değeri ile 300.000 BTC’lik bir fiyat hedefi olduğunu söylüyor.

2017 döngüsü gibi davranırsa, 100.000 BTC bunun yerine anahtar seviyedir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here