Home Altcoin Haberleri Düşüş Devam Ediyor. Nasdaq Kırmızıya Büründü, Bitcoin Vadeli İşlemler 50 Bin Doların Altında, Cardano İlk Üç Listesinden Çıktı

Düşüş Devam Ediyor. Nasdaq Kırmızıya Büründü, Bitcoin Vadeli İşlemler 50 Bin Doların Altında, Cardano İlk Üç Listesinden Çıktı

0
Düşüş Devam Ediyor. Nasdaq Kırmızıya Büründü, Bitcoin Vadeli İşlemler 50 Bin Doların Altında, Cardano İlk Üç Listesinden Çıktı

Cardano hafif bir gerilemenin ardından ilk üç sıradan gerilere doğru inerken Bitcoin’in 50.000$ mücadelesi devam ediyor.

Bitcoin mücadelesine devam ederken altcoinler de de durum benzerlik göstermekte. ETH 1700$ doların altına düşerek oda mücadele etmekte. Genel piyasa da ADA’nın en önemli 5.varlık sıralamasına gerilemesiyle bazı rotasyonlar olacağa benziyor.

Bitcoin 50.000$’da Çok Kararsız

Bitcin hafta içindeki düşüşleriyle 46.000$ civarını gördü. Aynı zamanda düşüş gösteren ABD borsaları ile Bitcoin yüksek bir kolerasyon içine girdi.

Wall Street, hafta sonu sonucu BTC’nin 52.000$ olmasıyla sonuçlanan bir ayaklanmayı başlattı.

Bu ayaklanma ABD Senatosunun COVID-19 yardımını duyurmasının ardından S&P 500, Nasdaq ve Dow vadeli işlem piyasalarında görülen küçük kazançlarla aynı zamana denk geldi.

Şuan ki durum da Bitcoin 2000$ değer kaybetmiş oldu. Sonuç olarak Wall Street’in tekrardan işinin başına dönmesiyle tüm piyasa da normale dönmüş oldu.

ETH 1700$ altlarına kadar düştü

Altcoinlerin hepsi BTC’nin yükselişinden olumlu şekilde etkilendiler. ETH 1760$ seviyelerini gördü. Sonra ki gelişmeler de ise ETH 1680$ seviyelerine geriledi.

Diğer büyük altcoinlerden bahsedecek olursak bu yazının yazıldığı sırada bu kadar ciddi bir şey olmasa da, küçük kayıplar gösteriyor. Polkadot, Ripple ve Litecoin, 24 saatlik bir ölçekte nispeten hareketsiz kaldı. Cardano dünden bu yana önemli bir değer parçası kaybetmemiş olsa da, ADA piyasa değeri açısından ilk üç sırasını kaybetti.

Sürekli olarak Tether basılması ve BNB’nin bu süreç içinden daha karlı çıkmayı başarabilmesi Tether’i Coinmarketcap’te 3.sıraya, BNB’yi ise 4.sıraya yükseltti.

UNI’ise %8’lik bir artışla 33$ seviyelerine geldi. 1 Haftada Unıswap borsasının coini neredeyse %50 artış gösterdi.

Tüm piyasanın durunu şuan görselden görebilirsiniz. Enjin Coin (% 35), Decentraland (% 26), YFI (% 15), Horizen (% 15) ve REN (% 11) ZKSwap (-10%), THORChain (-8 %) ve NEM (-% 6) şeklinde gelişim gösterdiler.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here