Home Bitcoin (BTC) Haberleri Dilution Proof Bitcoin Talebi Her Zamanki Gibi Güçlü Dedi

Dilution Proof Bitcoin Talebi Her Zamanki Gibi Güçlü Dedi

0
Dilution Proof Bitcoin Talebi Her Zamanki Gibi Güçlü Dedi

Gelişmekte olan bir kripto analisti, bir dizi zincir içi ölçüme göre Bitcoin talebinin her zamanki gibi güçlü kaldığını söylüyor.

Bir tweet dizisi, Dilution Proof ismini kullanan analist, piyasa değeri itibariyle dünyanın en büyük kripto varlığının muazzam bir satın alma gücü akışı gördüğüne işaret eden bir dizi ipucu ortaya koyuyor.

Dilution Proof, Bitcoin’in aylık kapanışına büyük miktarlarda döviz çekme işlemlerinin eşlik ettiğine işaret ederek, derin cepleri olan yatırımcıların BTC satın aldığını gösteriyor.

Analist ayrıca , BTC’nin değerinin borsalardaki Bitcoin bakiyesini düşürürken artmaya devam ettiğini gözlemleyerek , önde gelen kripto varlığının piyasadan çekildiğini ve arz sıkıntısı yarattığını öne sürüyor.

Öyleyse hala bitcoin için talep var mı?

Kısa cevap: evet

Biraz daha uzun cevap: bazı trendlere bakalım

Geçen yılki COVID-19 pazar paniğinden bu yana düşen döviz bakiyeleri belki de en ünlüsü ve genel olarak hala sağlam. “

Dilution Proof, BTC arzında keskin bir düşüş yaşayan sadece borsaların olmadığını da ekliyor.

” Arz kıtlığı gerçektir; Piyasada azalan miktarda coin dolaşıyor, bu da fiyatın HODL’cıları satmaya ikna etmek için yükselmesi gerektiği anlamına geliyor. ”

Trader, Bitcoin’in likit piyasa arzında ciddi bir düşüşe tanık olduğunu belirterek, likit olmayan BTC’nin veya satış için çok az geçmişi olan veya hiç olmayan uzun vadeli HODLers’ın elinde olan Bitcoin’in büyüdüğünü öne sürüyor.

Zincir içi analist, spot borsalardaki stabilcoin rezervlerindeki şiddetli artışa da bakıyor ve bu da tüccarların, yatırımlarını yerleştirmek için bir giriş noktası beklediklerini ve büyük miktarda sermaye ile beklediklerini gösteriyor.

Seyreltme kanıtı, BTC’nin teknik bir düzeltme geçirdiğini, çoğu piyasa döngüsü metriğinin büyüme için daha fazla alana işaret ettiğini öne sürerek sona eriyor.

“2017’ye kıyasla boğa koşusu çok yoğundu; biraz tükenme normaldi
– Piyasa (aşırı) kaldıraçlıydı, ancak şimdi daha az
– Bitcoin talebi her zamanki gibi güçlü görünüyor
– Eğer bu döngü diğerleri gibiyse, çoğu piyasa döngüsü metriğinde büyüme için yer var. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here