Home Bitcoin (BTC) Haberleri Danny Scott’a Göre Bitcoin 83.000 Dolara Çıkacak

Danny Scott’a Göre Bitcoin 83.000 Dolara Çıkacak

0
Danny Scott’a Göre Bitcoin 83.000 Dolara Çıkacak

Danny Scott’a göre döviz bakiyeleri düşüyor ve bu Bitcoin’i tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabilecek bir yükseliş göstergesi olduğuna inanıyor.

Scott, Isle of CEO’su CoinCorner alışverişinde kripto Man merkezli, notlar insanların BTC satın alıp soğuk depo cüzdanlarında sakladığını belirtiyor.

CEO açıklamasında ,

“Tutarlı bir süre boyunca düşen tek zaman borsası Bitcoin bakiyesi, 2017 boğa koşusuna kadar olan birikimde 6 aydı.

Şimdi 12 ayı geçtik ve bu önemli ölçüde düşüyor. “

Scott ayrıca notları Bitcoin önceki Nisan trendleri takip ederse, fiyatı önümüzdeki ay daha çok şişeceğini belirtti.

“Ortalamalar kanunu, Bitcoin’e Nisan için 83.000 $ ‘lık bir fiyat hedefi tahmin ediyor. Nisan’da 10 yıldan fazla ortalama + % 51 ”

Borsa CEO’su, Forbes’a bunun gibi bir tarihsel ortalamanın potansiyel olarak piyasada gerçek güce sahip olabileceğini söylüyor.

Bitcoin başladığından bu yana sadece iki negatif Nisan oldu – 2014 (-% 6) ve 2015 (-% 4) – ki bu Mayıs ayının yalnızca iki negatif ayıyla tesadüfen bağlanmıştır –2015 (% -1) ve 2018 (-% 18) – bu yüzden belki bundan biraz ivme ve gerçekliği var. “

Ayrıca, Scott Bitcoin en karma oranı o BTC fazla güvenlik yaratır diyor ki, tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru artmaya devam ediyor.

13 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 61.800 dolara ulaştıktan sonra Bitcoin güç kaybetti ve geçen Perşembe kısa bir süre 51.000 doların altına düştü.

CoinGecko’ya göre, kısmen toparlanmasından bu yana geçen dört gün içinde ve yazı yazılırken 58.850.67 dolardan işlem görüyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here