Home Bitcoin (BTC) Haberleri Crypto Trader Ben Armstrong, Bitcoin Fiyatının 100.000 Doları Geçecip Boğa Döneminin Biteceğini Açıkladı

Crypto Trader Ben Armstrong, Bitcoin Fiyatının 100.000 Doları Geçecip Boğa Döneminin Biteceğini Açıkladı

0
Crypto Trader Ben Armstrong, Bitcoin Fiyatının 100.000 Doları Geçecip Boğa Döneminin Biteceğini Açıkladı

Bir analist ve youtuber olan Ben Armstrong, Bitcoin‘in 100.000 $ dolar’ı paramparça ettikten sonra onu değişik boyutlara sürükleyeceğini idda etti.

Yeni bir videoda Armstrong, Bitcoin’in, büyük ölçüde üç aylık vadeli işlem sözleşmelerinin sona ermesiyle ikinci çeyreğin sonunda 100.000 doları geçeceğini tahmin ediyor.

Analist Ben Armstron Bitcoin Fiyatının 100 Bin Doları geçeceğini tahmin ediyor.

Bitcoin‘in Haziran ayı sonunda, belki de 30 Haziran’daki üç aylık vadeli işlem sözleşmesinin kapanmasından hemen önce 100.000 $ ‘a ulaştığını kesinlikle görebiliyordum. Mart ayında ilk çeyreğin dramatik bir etkisi olduğunu gördüğümüz gibi, piyasada dramatik bir etkiye sahip olacaklar. “

Bitcoin (BTC) 100.000 $ dolar fiyat seviyesine ulaştıktan sonra, YouTuber, Bitcoin’in haftalar içinde önce bir % 30’a kadar değer kaybetmesini ondan sonra başka boyutlara kadar uzanacak bir vites yükseltmesi olacağını tahmin ediyor.

“Yani bu, 100.000 $ ‘a bir göz atıp sonra geri dönüp 75.000 $ veya 70.000 $’ a düşebilir, Temmuz ve Ağustos aylarında yukarı tırmanabilir. Ve ardından Ağustos ayında, aydaki boşluğa kadar ulaştığı yer orası. “

Ben Armstrong , Bitcoin’in boğa koşusunun bitmesine dört aydan biraz fazla kaldığını ve BTC’nin B Planı’nın stoktan akış (S2F) modeline göre % 400’ün üzerinde değer kazanmasıyla sonuçlanacağını öne sürüyor . Bitcoin, yazı yazılırken 55.000 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) Boğa Dönemi Ne Zaman Bitecek?

Bitcoin (BTC) boğa dönemi;

“Bence bu boğa döneminin sonu Eylül ayının sonu, bu yüzden koşması için bir ay daha vereceğiz ve ardından BTC 290.000 $, 320.000 $ arasında bir yerde akümüle olacak”

Kripto analisti daha önce , Nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesinden düştükten sonra başlayan fiyat düzeltmesi sırasında Bitcoin için 47.000 $ ‘ın en düşük ve destek seviyesi olduğunu tahmin etmişti. Armstrong’a göre, 47.000 BTC’lik satın alma gücü miktarı, herhangi bir düşüşü önlemek için yeterli olacaktır.

“47.000 dolar en düşük seviyemizdi. İki aydır halkıma 47.000 doların altına düşmeyeceğini söylüyorum. Bunu gerçekten test etti ama geri geldi. “

Kripto paraların aşırı riskli bir yatırım grubu olduğunu ve piyasanın devamlı değişen yapısı yüzünden kararlarınızı buna göre almanızı tavsiye ederiz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here