Home Bitcoin (BTC) Haberleri Craig Wright’ın Kız Kardeşinden Uçuk Bitcoin Tahmini 142.000 Dolar Olacağını İdda Ediyor

Craig Wright’ın Kız Kardeşinden Uçuk Bitcoin Tahmini 142.000 Dolar Olacağını İdda Ediyor

0
Craig Wright’ın Kız Kardeşinden Uçuk Bitcoin Tahmini 142.000 Dolar Olacağını İdda Ediyor

Lisa Edwards’ın, erkek kardeşinin icat ettiğini iddia ettiği ancak şimdi bir Ponzi şeması olarak adlandırdığı Bitcoin hakkında yükseliş görüşü var.

  • Bitcoin SV destekçisi Craig Wright’ın kız kardeşi Lisa Edwards’ın Bitcoin için büyük bir fiyat hedefi var.
  • Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda 142.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.
  • Öte yandan Wright, Bitcoin’in bir saadet zinciri olduğunu söylüyor.

Lisa Edwards, Bitcoin‘e 142.000 dolarlık bir fiyat hedefi koydu . Ama rastgele bir kripto tüccarı değil; o, Bitcoin’in anonim mucidi Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright’ın kardeşi ve son zamanlarda Bitcoin’in artık bir saadet zinciri haline geldiğini belirtti .

Ancak kız kardeşi farklı bir gelecek görüyor.

Edwards bugün bir tweetinde “Bitcoin Supercycle’a hoş geldiniz,” diye haykırdı ve büyük fiyat hedefini öngördüğü varsayılan teknik analiz çizgilerinin bulunduğu bir grafik ekledi.

Kalabalık psikolojisindeki varlık hareketlerini modelleyen, “Elliot Waves” olarak bilinen on yıllık bir ticaret teorisini kullandı ve Bitcoin’in bu yıl Mayıs ayında 90.000 $ Dolar’a ulaşacağını, ardından gelecek yıl Ocak ayında BTC fiyatının 55.000 $ dolar’ a düşeceğini ve ardından Mart 2023’te BTC’nin 142.000 dolar olacağını söyledi.

Bununla birlikte, Edwards, sözde süper döngünün sonunda ne olacağı konusunda iyimser değil. Bugün bu cevabı arayan bir tweet’e yanıt olarak “Ayı pazarı” dedi.

Nakamoto’nun Bitcoin hakkında unuttuğu şey

Hedefler tamamen uzak değil. JPMorgan analistleri, bu yılın başlarında Bitcoin’in uzun vadede 146.000 dolara ulaşabileceğini , Bitcoin’e 500 milyon dolarlık bir yatırım yapmayı düşünen kurumsal fon Guggenheim Partners’ın yöneticilerinin Bitcoin için 400.000 dolarlık bir hedef gördüğünü söyledi .

Bir de alakalı yazıcolarak görülen dün Edwards olmak Nakamoto sevk erkek önümüzdeki yıllarda gökyüzüne yollamak için olgunlaşmış oldu bir varlık yaratarak sona erdi (Wright ve o vardır) Avustralya’da yaşadı.

Yazıda, basit ekonomik talep ve arz teorisini Bitcoin’e uygulayarak, “Satoshi Nakamoto’nun bu modelde dikkate alamadığı şey, arz ve talepti” diye yazdı.

Bitcoin’nin toplam arz değeri 21 milyon ve taraftarlar, gelecekteki talebin bunu çok aşacağını söylüyor.

Edwards, “Talep yüksek ve arz sınırlı olduğunda, kapalı bir pazarda fiyat büyük artışlarla artabilir ve bu da fiyatın kısa dönemlerde önemli miktarlarda yükselmesine neden olur” dedi.

Böyle bir anlatımda, kurumsal fonların, bankaların ve yazılım oyuncularının son aylarda Bitcoin yatırımlarına nasıl yaklaştığına benzer .

Bazıları Bitcoin’in potansiyel fiyat hareketlerini düşük getirili geleneksel varlıklara karşı bir koruma olarak arıyor, bazıları bunun nadir bir yukarı yönlü fırsat sunduğunu söylerken, diğerleri bunun ABD dolarının kendisine yaklaşan bir alternatif olduğunu söylüyor .

Bu arada, büyük fiyat hedefine rağmen Edwards, takipçilerini tahminlere körü körüne yatırım yapmamaları için uyarıyor. Kendisi arka planda, “Umarım pazar beni alçaltmaz ve büyümeye devam eder.”

Ve Wright’a gelince, Edwards epeydir konuşmadıklarını söylüyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here