Craig Wright’ın Kız Kardeşinden Uçuk Bitcoin Tahmini 142.000 Dolar Olacağını İdda Ediyor

Lisa Edwards’ın, erkek kardeşinin icat ettiğini iddia ettiği ancak şimdi bir Ponzi şeması olarak adlandırdığı Bitcoin hakkında yükseliş görüşü var.

  • Bitcoin SV destekçisi Craig Wright’ın kız kardeşi Lisa Edwards’ın Bitcoin için büyük bir fiyat hedefi var.
  • Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda 142.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.
  • Öte yandan Wright, Bitcoin’in bir saadet zinciri olduğunu söylüyor.

Lisa Edwards, Bitcoin‘e 142.000 dolarlık bir fiyat hedefi koydu . Ama rastgele bir kripto tüccarı değil; o, Bitcoin’in anonim mucidi Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright’ın kardeşi ve son zamanlarda Bitcoin’in artık bir saadet zinciri haline geldiğini belirtti .

Ancak kız kardeşi farklı bir gelecek görüyor.

Edwards bugün bir tweetinde “Bitcoin Supercycle’a hoş geldiniz,” diye haykırdı ve büyük fiyat hedefini öngördüğü varsayılan teknik analiz çizgilerinin bulunduğu bir grafik ekledi.

Kalabalık psikolojisindeki varlık hareketlerini modelleyen, “Elliot Waves” olarak bilinen on yıllık bir ticaret teorisini kullandı ve Bitcoin’in bu yıl Mayıs ayında 90.000 $ Dolar’a ulaşacağını, ardından gelecek yıl Ocak ayında BTC fiyatının 55.000 $ dolar’ a düşeceğini ve ardından Mart 2023’te BTC’nin 142.000 dolar olacağını söyledi.

Bununla birlikte, Edwards, sözde süper döngünün sonunda ne olacağı konusunda iyimser değil. Bugün bu cevabı arayan bir tweet’e yanıt olarak “Ayı pazarı” dedi.

Nakamoto’nun Bitcoin hakkında unuttuğu şey

Hedefler tamamen uzak değil. JPMorgan analistleri, bu yılın başlarında Bitcoin’in uzun vadede 146.000 dolara ulaşabileceğini , Bitcoin’e 500 milyon dolarlık bir yatırım yapmayı düşünen kurumsal fon Guggenheim Partners’ın yöneticilerinin Bitcoin için 400.000 dolarlık bir hedef gördüğünü söyledi .

Bir de alakalı yazıcolarak görülen  dün Edwards olmak Nakamoto sevk erkek önümüzdeki yıllarda gökyüzüne yollamak için olgunlaşmış oldu bir varlık yaratarak sona erdi (Wright ve o vardır) Avustralya’da yaşadı.

Yazıda, basit ekonomik talep ve arz teorisini Bitcoin’e uygulayarak, “Satoshi Nakamoto’nun bu modelde dikkate alamadığı şey, arz ve talepti” diye yazdı. 

Bitcoin’nin toplam arz değeri 21 milyon ve taraftarlar, gelecekteki talebin bunu çok aşacağını söylüyor.

Edwards, “Talep yüksek ve arz sınırlı olduğunda, kapalı bir pazarda fiyat büyük artışlarla artabilir ve bu da fiyatın kısa dönemlerde önemli miktarlarda yükselmesine neden olur” dedi.

Böyle bir anlatımda, kurumsal fonların, bankaların ve yazılım oyuncularının son aylarda Bitcoin yatırımlarına nasıl yaklaştığına benzer . 

Bazıları Bitcoin’in potansiyel fiyat hareketlerini düşük getirili geleneksel varlıklara karşı bir koruma olarak arıyor, bazıları bunun nadir bir yukarı yönlü fırsat sunduğunu söylerken, diğerleri bunun ABD dolarının kendisine yaklaşan bir alternatif olduğunu söylüyor .

Bu arada, büyük fiyat hedefine rağmen Edwards, takipçilerini tahminlere körü körüne yatırım yapmamaları için uyarıyor. Kendisi arka planda, “Umarım pazar beni alçaltmaz ve büyümeye devam eder.”

Ve Wright’a gelince, Edwards epeydir konuşmadıklarını söylüyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
30,414.00 $
30,414.00 $
2.61%
ethereumEthereum
2,080.82 $
2,080.82 $
3.22%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.22%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.05%
binance-coinBNB
301.81 $
301.81 $
3.9%
xrpXRP
0.432624 $
0.432624 $
3.07%
cardanoCardano
0.576207 $
0.576207 $
10.71%
solanaSolana
55.39 $
55.39 $
10.39%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.45%
polkadotPolkadot
11.23 $
11.23 $
1.71%

Benzer Haberler

/