Home Bitcoin (BTC) Haberleri Coinbase, Bitcoin’den Sonra Altcoinlerde Hareket Başlıyacak

Coinbase, Bitcoin’den Sonra Altcoinlerde Hareket Başlıyacak

0
Coinbase, Bitcoin’den Sonra Altcoinlerde Hareket Başlıyacak

Amerika’nın en popüler Kripto para Borsalarından biri olan Coinbase, kullanıcılarının Bitcoin bir “boğa piyasasına” girdikten sonra altcoinlere geçme eğiliminde olduğunu açıkladı.Yatırımcılar büyük ihtimalle Bitcoin durulmaya başlayacağı zaman altcoinlere geçişler başlıyacak

Coinbase: Bitcoin’den Sonra Altcoinlerde Hareketlenecek

13 Mayıs’ta Coinbase bir blog yazısında, tüm kullanıcıların yüzde 60’ının bitcoin satın almaya başladığını, ancak daha geniş kripto pazarında fiyatlar arttığında sadece yüzde 24’ünün “satın al ve tut” yaklaşımıyla devam ettiğini söyledi.

Bitcoin, oynaklığıyla ünlüdür. ilk kripto para Bitcoin sert hareketleriyle biliinir, hatta yüzde 50’ye düştüğü zamanlarda bilinmektedir.

Ancak altcoinler bile kötü şöhretlidir. Daha küçük olan para birimleri, esas olarak likit olmayan doğası ve sınırlı fiyat keşfi nedeniyle önemli alım / satım siparişlerinde büyük fiyat artışlarına karşı hassastır. 

Ancak, balinaların altcoinleri bir kere alıp bir dahada gün yüzü görmediklerini bilinir.

New York merkezli kripto borsası, yatırımcıların ilk Bitcoin pozisyonlarında kar elde ettikten sonra “diğer” kâr getiren yollara yöneldiğini belirtiyor. Bunlar,LİNK, Litecoin, BAT ve hatta diğer borsalardaki altcoinler bile, ikincisinin iddiaları bağımsız olarak doğrulanamıyor.

Blog yazısından devam:

“Ortalama olarak, Coinbase müşterileri BTC dışı varlıkları göreli piyasa sınırlarının önerebileceğinden ~% 3 ​​daha yüksek bir oranda satıyor.”

Bitcoin (BTC) Kral Olarak Kaldı

Coinbase notları veri alışverişinde bir yakınsamanın da mümkün olduğunu göstermektedir. Düşen Bitcoin fiyatları ve ani düşüşler sırasında, tüccarlar hızlı bir şekilde altcoin maruziyetlerinden çıkıp Bitcoin‘e geçiyorlar. Aşağıdaki grafik görselleştirmektedir:

Bitcoin (BTC), tüccarların doğal özellikleri nedeniyle tercih ettiği bir kripto para birimi olmaya devam ediyor. ademi güvenlik ve bu tür piyasa likiditesi ve en yüksek perakende bilinci gibi dış unsurlar.

“ Bitcoin kraldır ve uzun süre kral olarak kalması muhtemeldir. Ama aynı zamanda bin çiçeğin çiçek açmasının da yolunu açıyor ”dedi. 

Bu arada, bir Bitcoin dalışı sırasında sistem çapında bir öfke sonrasında Coinbase son zamanlarda ateş altındaydı.

Bitcoin 9 Mayıs’ta geç saatlerde düştükten sonra, kullanıcılar ticaret pozisyonlarını kapatmaya ve karlarını nakit paraya çevirmeye çalıştılar. Ancak Coinbase, diğer kripto borsalarında kesinti yaşanmadığı halde en çok kilitlendi.

Kullanıcılar seslendi Borsanın “zayıf” ticaret uygulaması ve sunucu sistemi, hatta bazıları Coinbase’in kullanıcılarına karşı ticaret yaptığını ve hizmetini “yeniden açmadan” önce kendi maruziyetini temizlediğini iddia ediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here