Home Bitcoin (BTC) Haberleri CNBC’den Jim Cramer, Altının Düştükten Sonra Bitcoin’e 500.000 Dolarlık Yatırım Yaptığını Söyledi

CNBC’den Jim Cramer, Altının Düştükten Sonra Bitcoin’e 500.000 Dolarlık Yatırım Yaptığını Söyledi

0
CNBC’den Jim Cramer, Altının Düştükten Sonra Bitcoin’e 500.000 Dolarlık Yatırım Yaptığını Söyledi

Jim Cramer, altının hayal kırıklığı yaratan performansından sonra Bitcoin‘e yarım milyon dolar yatırım yaptığını söylüyor.

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano (Pomp) ile yaptığı röportajda Cramer, finans yöneticisine (CFO) birkaç gün içinde 500.000 $ değerinde BTC satın almasını söylediğini ortaya koyuyor.

“Gittim ve CFO’umu aradım ve dedim ki, ‘Bakın bu Pomp denen adamla konuştum ve yarın size bazı numaralar vereceğim … ‘unun içinde yarım milyon dolar istiyorum’ dedim. Ve birkaç gün içinde satın alabilirsiniz ama bundan daha fazlasını istemiyorum. ‘”

CNBC’nin Mad Money sunucusu, o zamandan beri ilk yatırımını nakde çevirdiğini ve kalan sermayeyi Bitcoin’de sonsuza kadar tutabileceğini belirtti.

“İnsanlara her zaman şunu söyledim, evin parasıyla oynayabileceğin bir durumda olabilirsen, koyduğun şeyi çıkarırsın, sonra kutsanmış olursun ve ona asla dokunmak zorunda kalmazsın. Ben de öyle yaptım. Koyduğum parayı aldığım için kızgın olan birçok insan var. Ama şimdi ona asla dokunmayacağım, Pomp. Değilim ve asla yapmayabilirim. “

Cramer, amiral gemisi kripto varlığına yatırım yapma kararının, Bitcoin’in altının çeşitli eksikliklerini telafi ettiğini fark ettikten sonra geldiğini ekliyor.

Yıllardır altın alman gerektiğini söyledim. Ve sanırım benim için yaptığım şey, [Bitcoin hakkında] söylediklerinizin, başından beri gerçekten altınla aradığım şey olduğunun kabul edilmesiydi. Ama altın beni hayal kırıklığına uğrattı. Altın çok fazla değişime tabidir. Madencilik sorunlarına tabidir. Açıkçası pek çok durumda başarısız olabilir. “

Ayrıca Cramer, yatırımcılara tahsisatlarını% 50 oranında altına düşürmelerini ve bakiyeyi Bitcoin’e yönlendirmelerini tavsiye ettiğini ortaya koyuyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here