Home Bitcoin (BTC) Haberleri CEO Mike Novogratz’in İnanılmaz Bitcoin Tahmini

CEO Mike Novogratz’in İnanılmaz Bitcoin Tahmini

0
CEO Mike Novogratz’in İnanılmaz Bitcoin Tahmini

Kripto yönetimi firması Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’in 500.000 dolarlık Tahminine ulaşacağını düşündüğünü açıklıyor.

MicroStrategy tarafından düzenlenen WORLD.NOW etkinliğinde Michael Saylor ile bir tartışmada Novogratz, Bitcoin’in bir para birimi olmaktan çok bir değer deposu olarak daha iyi performans göstermeye devam edeceğini öne sürüyor.

Bitcoin Dijital Altın

Bahsettiğim bu ağ etkisinde bir dönüm noktasına ulaştığımızı düşünüyorum ve temel durumum: Bitcoin’e altın yüzdesi olarak bakarsam, Bitcoin dijital altın olacağını düşünüyorum.

Pek çok insanın benimle aynı fikirde olmadığını biliyorum. ‘Hayır, para olacak. Tüm blok zincirlerinin blok zincirleri olacak, ‘Ben öyle düşünmüyorum.

Değer deposu olarak güzel bir şeridi olduğunu düşünüyorum. Mike Novogratz, Mükemmel bir değer deposu olarak tasarlandı. “

Bunu bir değer varlığı deposu olarak gören Galaxy Digital başkanı, en büyük kripto varlığının, üç yıl gibi kısa bir sürede 10 katın üzerinde kazançlar basarken altının 10 trilyon dolarlık piyasa değerini yakalamaya devam edeceğine inandığını söylüyor.

“Ben bunu ‘Piyasa değerinin yüzde kaçı altın?’ Diye düşünüyorum. Altın piyasası değerinin yaklaşık % 6’sına sahibiz.

Bence yıl sonunda % 10’dayız. Bu sizi 55.000 – 60.000 $ dolar arasında Bitcoin’e götürür.

Biliyorum,% 10’a ulaşır ulaşmaz, ‘Peki neden 10? Neden 20 değil? ‘ Ve% 20’ye ulaştığımızda,% 50 olacağız ve sonra% 100 olacağız.

Yani bu yılın sonunda 60.000 dolar olurum ve 500.000 dolarım muhtemelen 2024-2025 gibi… Bir gecede olmaz.

Giderek daha fazla eğitimle, bunun gibi daha fazla seminerle ve gittikçe daha fazla topluluğun fikri satın almasıyla gerçekleşiyor. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here