Home Bitcoin (BTC) Haberleri Büyük Bitcoin Çöküşünü Tahmin Eden Analitist Bir Tahminde Daha Bulundu

Büyük Bitcoin Çöküşünü Tahmin Eden Analitist Bir Tahminde Daha Bulundu

0
Büyük Bitcoin Çöküşünü Tahmin Eden Analitist Bir Tahminde Daha Bulundu

Ticaret tecrübesi ve grafik gurusu Peter Brandt, bu yıl sona ermeden önce büyük bir Bitcoin patlaması öngörüyor.

Real Vision Finance ile ilgili yeni bir röportajda Brandt, Bitcoin’in 56.000 $ ‘lık mevcut fiyatından yaklaşık % 260 oranında patlayabileceğini söyledi. Deneyimli analiste göre, mevcut logaritmik grafikler, Bitcoin’in yukarı doğru büyük hareketinden hemen önce 2017 boğa piyasasında olduğu gibi görünüyor.

“Bence, 2017’de Bitcoin’in son yükselişi görmeden önce bir veya iki ay boyunca döndüğü orta nokta duraklamadayız ve 2015 ila 2017 boğa piyasasının orta noktasının yaklaşık yarısı olduğunu fark edeceksiniz. veya toplam hareketin % 60’ı. Bu doğruysa, bu fiyat seviyesinin türünü gösterir… Bu grafik yorumlaması doğruysa, 200.000 $ artı bu pazarın alacağı değerdir”

Brandt ayrıca Bitcoin’in fiyat hareketinin emsalsiz olduğunu iddia ederek, varlığın meteorik yükselişine dikkat eden herkesin yapım aşamasında tarihe şahit olduğunu da sözlerine ekledi.

“Birisi bana hayatım boyunca sadece parabolik bir ilerleme değil, aynı zamanda sadece aritmetik ölçekte değil, aynı zamanda log ölçeğinde dört parabolik ilerleme de deneyimleyecek bir piyasa olacağını söyleseydi, hayatıma bahse girerdim. Bu inanılmaz. İnsanlar, daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen bir piyasa ilerlemesi gördüğümüzü fark etmeden, günlük hareketlere ve günlük Bitcoin anına kapılıyorlar. On yıllık bir süre boyunca log ölçeğinde dört parabolik ilerlemeye sahip olmak duyulmamış bir şey. Herhangi bir varlığın veya bundan geçmiş herhangi bir emtianın fiyat çizelgesini bulması için herkesi zorlardım.Yani gerçekten tarihe tanık oluyoruz. Bu, yapım aşamasında tarih, bu tarih kitaplarının üzerine yazılacağı bir şey. Bir tüccar olarak, böyle bir durumdan geçen bir pazara katılabilmem inanılmaz. Bu gerçekten muhteşem, bu muhteşem bir yolculuk ve Bitcoin’e dahil olan herkes gerçekten tarihte yer aldıklarını bilebilir. “

Tecrübeli tüccar , Bitcoin’in net değerine bakışını temelden değiştirdiğini ortaya koyuyor . Brandt artık servetini dolar cinsinden değil, BTC ile ölçüyor.

“Zihniyetim gerçekten değişti. Bitcoin, zamanın bir noktasında tüm servetimi istediğim yer. Gerçekten çok farklı bakıyorum, çünkü bir tüccar olarak amacım daha fazla ABD doları biriktirmekse, şimdi bana yanlış hedefim olduğunu söylüyor, çünkü amacım dünyadaki en zayıf varlığı, en çok dünyada değer kaybeden varlık ve bu ABD doları. Dolayısıyla, bir ticaret olarak Bitcoin’den bir servet ölçüsü olarak Bitcoin’e geçme açısından zihniyetim son bir yıl içinde gerçekten değişti. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here