Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bu Metriklere Göre, Crypto Trader Elliot Wainman, Bitcoin Boğa Koşusunun Yeni Başladığını Söyledi

Bu Metriklere Göre, Crypto Trader Elliot Wainman, Bitcoin Boğa Koşusunun Yeni Başladığını Söyledi

0
Bu Metriklere Göre, Crypto Trader Elliot Wainman, Bitcoin Boğa Koşusunun Yeni Başladığını Söyledi

Kripto para analistlerinden olan Elliot Wainman, Bitcoin fiyat zirvesine yakın olmadığını iddia ederek Bitcoin’in fiyat potansiyeli hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.

Wainman, zincir içi ölçümlerin, Bitcoin’in yakın zamanda Mart ayı başındaki düşüş seviyelerinden toparlanma gerçekleştirdikten sonra “gerçek yükseliş momentumunu” yakaladığını ortaya çıkardığını söylüyor.

Kripto para birimi analisti Elliot Wainman, Bitcoin süper boğa döneminin başladığı zaman uçuk bir fiyat tahmininde bulunarak BTC‘nin 1 milyon dolara ulaşabileceğini söyledi.

“Mayıs 2021’e girerken, pek çok insanın bu Bitcoin boğa koşusunun sonuna doğru gelindiğini düşündüğü gibi, yardım edemem ama gerçekten uçurumdan bir Bitcoin süper boğa dönemine geçmenin eşiğindeymişiz gibi hissediyorum.

Yalnızca milyarlarca kullanıcı olmasa bile yüz milyonları kripto haline getirmekle kalmaz, aynı zamanda büyük olasılıkla Bitcoin’i astronomik olarak yüzbinlerce yüksek seviyeye, hatta belki de 1 milyon Dolarlık bir Bitcoin için kutsal sayısal seviyelere taşıyabilir.”

Ünlü analist Elliot Wainman, Bitcoin için söylediği bu varsayımı soğuk cüzdanlarda bekletilen BTC adetleriyle destekliyor.

“… Bitcoin borsalarında düşüş eğilimi, düşen arz, 2020’nin başlarında başlayan ve sadece şu anda devam eden bir şey…

Zincir üstü ölçümler, zincir dışı ölçümlerin, yutturmaca, FUD, FOMO ve tüm medya vızıltılarının asla görmenize yardımcı olamayacağını anlattığı yerdir.

Zincir üzerinde bakmak, gerçeği gördüğünüz yerdir. “

Wainman ayrıca, kripto parayı aktif olarak kullanan kişilerin sayısını önceki teknolojilerin yükselişiyle karşılaştıran, diğer yatırımcı Alex Saunders tarafından değiştirilen Our World In Data’dan bir grafiğe dikkat çekiyor.

“Gördüğünüz şey, burada Bitcoin‘in cüzdanlarda artış görmeye başladığını ve burada bir düşüş olmadığı… Bu kripto paranın hala tam benimdenmediğini bu teknolojik olayın hala başına olduğunu görüyoruz.. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here